Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a qBittorrent-nek?...

Mi a baja a qBittorrent-nek? Ma egyik pillanatról a másikra törölte a gépem. Amikor újra letöltöttem volna, azt jelezte a gép, hogy vírust talált és nem is engedte tovább. Van más biztonságos program?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 17:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
"A művelet végrehajtása nem sikerült, mert a fájl vírust vagy vélhetően nemkívánatos szoftvert tartalmaz." szöveg jelenik meg. Fent van a gépen a program, de amikor megnyitnám, ez jelenik meg. :/
2021. márc. 3. 22:09
 22/28 anonim ***** válasza:
34%
ott vmi komoly gond lehet, vki hozzáértővel kellene megnézetni. másnem végső esetben a windowst újratelepíteni.
2021. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A Microsoft Stores-ból találtam most Torrent RT Free programot. Azt tudtam telepíteni, de arra is kiírta a gép, hogy vírust észlel. Igazából most azért kell nekem egy program, mert seedelnem kell, amúgy nem erőltetném.
2021. márc. 3. 22:26
 24/28 anonim ***** válasza:
vmi a géppel lesz nem a progival, nézesd meg vkivel
2021. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2021. márc. 3. 22:33
 26/28 Argloss ***** válasza:

Megnéztem. A Windows védelem döntött úgy, hogy nem szereti, más vírusirtónak egyébként nincsen vele problémája, szóval én azt mondanám, hogy téves riasztás lehet:

[link]

2021. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a probléma merült fel, szeretnék érdeklődni, hogy talált e már rá megoldást?
2021. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Szervízbe viszem majd, amint lehet, ott tudbak segíteni.
2021. márc. 27. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!