Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz, hogy Cyberpunk 2077...

Igaz, hogy Cyberpunk 2077 rosszul van optimalizálva ?

Figyelt kérdés

Ez a gépem tudom nem egy erőmű mégis ha mindent minimumra veszek akkor is képes bezuhanni az Fps fórumokon olvasta, hogy ennél jóval erősebb gépeken is lezuhan 40-45 fps re csak azért kérdezem, hogy menyire elég hozzá a gépem mert a Gepigeny.hu hiába írja az ajánlott gépégínyt megfelelőnek mégis csatáknál vagy forgalmasabb helyeken 30-40 fps, most akkor nálam a gond vagy tényleg ennyire rosszul optimalizált.


AMD Ryzen 5 3600X Hexa-Core 3.8GHz AM4 Processzor

GeForce GTX 1660 GAMING 6G 6GB

Kingston HyperX FURY 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz

SSD winchester



2021. máj. 8. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tanács: Felejtsd el a számokat. Nem a benchmarkot kell figyelni, hanem játszani. Ez általában véve is igaz. Sokszor volt már, hogy utólag 28FPS-ekkel ment egy játék, de észre sem vettem, mert nem azzal foglalkoztam. A lényeg, hogy számodra játszható -e, vagy sem. Fölösleges számokkal dobálózni.
2021. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyik legdurvább gépigényű game
2021. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Így van, nem túl jól optimalizált. De a 30 fps még teljesen jól játszható, sőt, szerintem még a 25 is elmegy, annyival mennek a filmek (nem az élő műsorok) a tévében és nem érzed úgy, hogy szaggatna. Alatta már tényleg problémás. Ha viszont akció alatt se megy 30 alá, nem kell aggódni.
2021. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Legrosszabb esetben is ritka a 30fps csaták altat szokott olyan 40fps lenni átlagban vagy egy kicsit alá megy, alap járaton 50-60 fps közép beállításokon.


Én azért érdeklődtem mert sokan írták, hogy erőseb gépeken is hullámzó az fps.

2021. máj. 8. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden játék ilyen, mivel a nyugis helyzetben nem kell annyi erőforrás, mint akció közben. Erre való az fps limit, belősz egy alsó átlagot, ami a monitorod képfrissítésének valahányszorosa, hogy ne legyen screen tearing és máris nem hullámzik az fps és ha nincs akció, a gép is pihen, kevesebbet fogyaszt.
2021. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget javult az fps a patchekkel. Kiadás napján 20, max 30 fps-em volt 1060 6gb-vel full lowon. Most már fel tudtam húzni a textúrákat + élsimítást és még emellett is több az fps átlag 20-szal
2021. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Cyberpunk-ban van ilyen fps limit vagy azt hol kel beállítani ?
2021. máj. 8. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz jobb ha nem nyúlsz, mert széjjel fog crashelni tőle a játék.
2021. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi, most viszem végig harmadjára először Judy-val kavartam másodjára senkivel nem kerültem viszonyba Jackie miatt vittem végig, hogy bekerüljek a legendák közé most pedig Panam van soron, megvetem hozzá a Cyberpunk 2077 Világa című könyvet és valami eszméletlenül magával ragad ez a világ szóval megfogadom a tanácsokat és tojok a számokra csak élvezem és kész KÖSZÖNÖM, ha jól emlékszem a Witcher 3 is rengeteg hibát tartalmazott remélem idővel ezt is helyre hozzák mivel a sok javítás után a Witcher 3 is nagyon stabil játék lett.
2021. máj. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!