Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg jobb az Adobe Premiere...

Tényleg jobb az Adobe Premiere Pro a vegasnâl?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem is ugyanaz a célcsoportaj a két programnak. A vegas inkább az amatőr-félprofi filmkészítőket célozza. Az Adobe Premier Pro (mint a neve is mutatja, hogy Pro) a profi szintet célozza (kisebb TV csatornák, studiók, klipp gyártók stb.) meg. Vannak még felette is főleg broadcast és nagyfilmes téren programok, de azok már nem amatőrnek valók mert kb. el se tud vele indulni a laikus.
2021. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Avid, Adobe Premiere Pro és a Final Cut Pro az ipari standard. Vegas azóta lefele megy a leejtőn amióta a MAGIX megvette a Sony-tól.


Ez nem azt jelenti hogy ne lehetne jó videókat vágni vele vagy hogy rossz lenne a program de a fent említett 3 név jobb nála...

2021. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Akkor te melyik vegas pro verziót ajánlod?
2021. máj. 11. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Egyiket se, mert csak felületesen ismerem őket:) Én leggyakrabban Final-cutot használok, ritkábban Edius-t, még ritkábban Adobe Premiere Pro-t.
2021. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
#2-es vagyok, nem használom a Vegas-t, ha most valaki arra kényszerítene hogy használjam biztos a legújabbat használnám. Én is csatlakozom a #4-eshez, Final Cut Pro-t használok munkáimhoz.
2021. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb. Ahogy #1 leírta, Vegas Pro inkább amatőr, hobbi szint. Ehhez teljesen megfelel, de ha TV-műsor szintű tartalmat szeretnél gyártani, vagy olyat, mint D. András, H. András stb., ahhoz már kevés lesz.
2021. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gameplay megvagasahoz kellene peldaul minecraft es sok effekt
2021. máj. 12. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz valószínűleg elég lenne a Vegas Pro.
2021. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

De ahhoz elég lenne bármilyen ingyenes alternatíva is, nem kell hozzá fizetős szoftver. DaVinci Resolve, HitFilm Express,... bármelyik jó gameplay megvágására és teljesen ingyenes és ezekhez találsz tutorial-t is youtube-on, ezek mind ismert, jó ingyenes alternatívák. Szinte minden video editor program tele van effektel.


Leírásod alapján nekem az jön le hogy kezdő vagy. Én így nem ajánlanék fizetős szoftvert (a Vegas az, ha nem okosba akarod megszerezni). Attól hogy valami ingyenes nem azt jelenti hogy rossz. Majd ha már megvágtál 50 videót és úgy érzed hogy pluszt adna a szoftver akkor kezdj Vegason gondolkodni. De előtte töltsd le az ingyenes 30 napos próbát!

2021. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!