Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani...

Hogyan lehet visszaállítani vagy megjavítani az Office alkalmazást?

Figyelt kérdés

A Windows 10 feltelepítésével ingyen használható online Office-t kapunk.

A start gomb / csempén lévő Office-ra kattintva megjelenik egy ablak, ahol be kell jelentkezni, majd ezt követően továbbít az Office felületre, ahol Word, Excel... dokumentumokat lehet készíteni (ez rendesen működik).

A mellette lévő csempén találhatóak az Office alkalmazás ikonok (Word, Excel, PowerPoint, OneNote).

Eddig, ha bármelyik ikonra kattintottam bejött egy ablak, hogy jelentkezzek be a folytatáshoz. Valószínű, hogy valamit töröltem vagy alaphelyzetbe állítottam, mert azóta bármelyik ikonra kattintok bejön a google chrome üres címsorral. Próbáltam újra alaphelyzetbe állítani a Gépház / alkalmazások és szolgáltatásokon belül a Word, Excel, PowerPoint-ot, de semmi valtozás. Az OneNote esetében beadta a bejelntkezési ablakot.

Van valami mgoldás vagy az Office alkalmazás eltávolítása és újra letöltése/telepítése a M. Store-ból megoldaná a problémát?



2021. máj. 16. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, van, letöltöd a fizetős Microsoft Office 365 csomagot és még outlook-ot is kapsz
2021. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!