Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme van a Windows...

Mi értelme van a Windows frissítéseknek, ha nagyon sokan, és sokat panaszkodnak rá?

Figyelt kérdés
Ha megnézzük több szemszögből, mondjuk az egyik; amikor csak a panasz érkezik, hogy így lassú, (amúgy tapasztalat, friss rendszerre véletlen rátelepítette, amit nem vettem észre csak utólag) úgy tönkre vágja a rendszert. Aztán a másik; a kellenek a programok, meg a rendszer működéséhez, hibák kijavításához, bár inkább többet ártanak. Ez az én nézetem. Ki hogy van vele? Mi értelme, ha félig jó félig rossz?

#Windows #frissítés #van haszna?
2021. máj. 17. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez kamu. Egy ilyen javítás nem több giga felesleges hülyeség.


Én most a 202h-t használom és semmi baja.


Előtte egy régebbi buildet használtam és nem öltek meg a férgek.


Pedig torrentről töltögetem a crackelt játékokat...

Meg online nézem a filmeket elég gyanús megosztókról..m

2021. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csak a "fontos"-nak jelzett frissítéseket telepítem. Az elmúlt 15 évben semmi problémát nem okozott.
2021. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi értelme van rengeteg féle gyógyszert gyártani? Mindegyiknek lehet valamiféle (igaz ritka) mellékhatása amire csak panaszkodnak az emberek.

Bezzeg ha csak ciánkapszulát árulnának a gyógyszertárban az után mág senki nem jött vissza panasszal. és bizonyíthatóan csökkenti a betegek számát is.

Hát ez is olyan.. :P

2021. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan
2021. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!