Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims Hajótörött krónikák...

A The Sims Hajótörött krónikák-ban van egy olyan küldi, hogy ismerkedés a falubeliekkel 2. Ott van Akolo aki azt mondja: Ha lenne egy lámpásom az ágyam mellé raknám éjszakánként, hogy a fénye rád emlékeztessen. Ez mit jelen és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/142 anonim ***** válasza:
Jogsértés?:D Most mi is átugrottunk Sims 2-re.:) Szerintem azért írt ide,mert látta,h. itt sokat írtunk és hátha tudunk segíteni neki.:)Amúgy,igen meg van!De nem emlékszem már pontosan,h. kellett robotot csinálni.Már régen játszottam vele és nincs is már Sims 2 telepítve a gépemen.Most csak Sims 3-mal játszom!:) De azt hiszem titkos kód kellett a robothoz is.Nézd meg a mysims.hu-n hátha ott le lesz írva,mert ott részletesen kifejtik a titkos kódot is.Majd,ha meglesz a leszáll az éj,megírom!:)Már nagyon várom!:D
2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/142 A kérdező kommentje:
Én tom a titkos kódot, de álítólag (ezt a mysimsen olvastam:)) hogy van valami izé... robotcsináló pad. De az a "titkos kód" boolprop testingcheatsenabled true akkor a sim-re kell kattintani és tovább már nem tomXD...
2010. okt. 12. 19:03
 53/142 anonim ***** válasza:
Én mindig csaláskóddal szereztem robotot és azt jó pénzért el is lehet adni,volt,h. csak azt árultam és hamar felvirágzott az üzletem,mivel azt csaláskóddal ingyen lehet csinálni,így a simsemnek nem kellett megvennie.Mindig egy csomót csináltam belőle!:) Na,azt hiszem így kell:Titkoskód kattintasz a simsre és lesz olyan,h. Spawn kiválasztod azt és azon belül valami ilyesmi Tombstone of L&D arra rámész.Akkor elvileg lerak egy sírkövet valahová és arra,ha rákattintasz lesz olyan,h. New Servo az lesz a robot.(De nem vagyok benne biztos,h. így kell,próbáld ki,mert már elég régen játszottam vele):)
2010. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/142 A kérdező kommentje:
Nem, nem! A simre kattintva valami set valami, és ott van egy New Servo felirat. Én ennél próbáltam Vodoo Babát venni de nem lehetett használni.:( Am neked az összes Sim2 Kiegészítő megvan?
2010. okt. 13. 13:24
 55/142 anonim ***** válasza:
De most Vodoo Babát szeretnél vagy robotot?Robotot nem sikerült szerezned?Én nem is tudtam,h. van Vodoo Baba.:) Amúgy nincs meg mindegyik,mert van,amit letöltöttem,de csak kipróbáltam,nem tetszett így le is töröltem.A Házi kedvencek van meg,a Megnyitottunk vár az üzlet,az Évszakok,az Éjszakák,Télapós cuccok,Trendi tini cuccok,akkor az a H&M-es,az Egyetem,a csilli-villi cuccok,az IKEA-ás is megvan.Azt hiszem ennyi,de lehet van amit kihagytam.:) Neked megvan mind?És melyik tetszik jobban a Sims 3 vagy a Sims 2?:)
2010. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/142 A kérdező kommentje:
Már csak a megnyitottunk kell és kész is. Am a cuccokat nem gyűjtöm, mert szerintem azok nem érnek semmit, igaz a paloták és parkok-ban egy plusz van. Belehet álítani a tető fokát. Am nekem a sims2 tetszik. Igaz annak rosszabb a grafikája, de legalább nem a semmiből jön elő az autó és a sim nem hopponál:) Na szóval érted?:)))
2010. okt. 13. 17:57
 57/142 A kérdező kommentje:
Ja amúgy egy bibi van... nincs elég hely a gépemen, mert vagy 5-ször visszaálltpttam e rendszert és ez elfoglalta a helyet, pedig lett volna 24 000,0GB szabad helyem:(
2010. okt. 13. 18:01
 58/142 anonim ***** válasza:
Igen értem!:) Nekem először a Sims 2 tetszett jobban,mert a 3-ban elég hülye fejű simseket lehetett csinálni.Meg most is,de már megbarátkoztam velük.:) Nekem csak az tetszik a 3-ban,h. lehet menni szomszédokhoz és az álomállásokban néhány munkahelyre is el lehet őket kísérni.:)
2010. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/142 A kérdező kommentje:
Ja és még1... Írd be a Youtubra: the sims 2 - egy (boszi) lány gimis évei... És nézd meg! PLS... ez az első feltöltésem:)
2010. okt. 16. 18:39
 60/142 anonim ***** válasza:
Na,épp most néztem meg!Jó lett!De ezt hogy csináltad?És hogy került oda a lámpás és a szellem?Ahhoz kiegészítő kell?
2010. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!