Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims Hajótörött krónikák...

A The Sims Hajótörött krónikák-ban van egy olyan küldi, hogy ismerkedés a falubeliekkel 2. Ott van Akolo aki azt mondja: Ha lenne egy lámpásom az ágyam mellé raknám éjszakánként, hogy a fénye rád emlékeztessen. Ez mit jelen és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/142 anonim ***** válasza:

Na,akkor ez tényleg egy élmény lehetett!:)

95.4%-nál tart a letöltés,úgyhogy szerintem ma már lejön!:)

Majd megírom,h. milyen!Meg a vámpírokról is írok majd!Csak újra szeretném telepíteni az alapot és az egyedi tartalmakat,aztán utána telepítem csak a Leszáll az éjt.Jaj,még arra is rá fog menni egy napom!De már alig várom,h. kész legyen!:)

2010. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/142 A kérdező kommentje:
Am nemrég letöröltem az összes The Sims2t, és felraktam, helyette a 3-at. Sajna nekem csak a világ körül van meg, de már alig kell néhány ereklye, és mind a három országból meglessz mindegyik. Most Franicaországgal csesződök:(
2010. nov. 13. 10:20
 83/142 anonim ***** válasza:
Én meg leszedtem a világ körült.:) Mert az volt fent és az álomállások.És kicsit szaggatott a játék,de nem vészesen.És most,h. felraktam a leszáll az éjt,leszedtem a világ körült,mert szerintem,ha fent lenne mindegyik akkor már nagyon szaggatna.A leszáll az éjjel is kicsit lassabb.De mondjuk nekem az álomállások valahogy jobban tetszik,mint a világ körül.Ezért is szedtem inkább azt le.Ma már játszottam a leszáll az éjjel,de még nem találkoztam vámpírral!:)
2010. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/142 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a leszáll az éjt kérem a mikulástól:)
2010. nov. 13. 17:30
 85/142 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le? Amúgy találkoztam vámpírral,de alig vettem észre,h. az.A szemén látszott,h. piros és a fogai is látszottak.De csak akkor vettem észre,amikor ráközelítettem.Összebarátkoztam vele és amikor rákattintottam volt egy olyan opció,h. "kérje meg,h. változtassa át".De azt még nem szeretném,ha az én simsem is vámpír lenne.Lehet azért holnap kipróbálom!:)
2010. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/142 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nics semmilyen torrentem:( Inkább várok rá:)
2010. nov. 14. 15:28
 87/142 anonim ***** válasza:
Nekem bittorrentem van.Ha gondolod belinkelhetem,h. honnan lehet letölteni magyarul.Szerintem kezelni is elég egyszerű!:)Én inkább letöltöm a játékokat,mert sajnálnék rá annyi pénzt kiadni és egy idő után úgy is meg fogom unni.:) Azért meg szerintem fölösleges lenne kidobnom tízezreket.:)
2010. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/142 A kérdező kommentje:
Igen, igen, de ahogyan te is mondtad akadoznak és én még az eredetiben is ha egy pivurka akadozás is van, akkor már ütöm a képernyőt, vagypedig fojtogatom:)
2010. nov. 14. 18:29
 89/142 anonim ***** válasza:
Hát engem is szokott idegesíteni az akadozás!:) De szerintem nem azért akadozik,mert nem eredeti,hanem mert lehet nem teljesen megfelelő a gép a rendszerkövetelményeknek.Pl. olvastam,h. windows vistán 1.5 Gb-nak kell lennie a ramnak,windows xp-én pedig 1Gb-osnak kell lennie.Jó lehet ennek semmi köze az akadozáshoz,mert igaz nekem vistám van és 2 Gb-os.De ezen kívül még lehet h. más.De végül is nem annyira szaggat,h. élvezhetetlen legyen a játék.És szerintem nekem az is gond lehet,h. sok az egyedi tartalmam.:)Amúgy a simsem átváltozott vámpírrá,de külsőleg semmi változást nem vettem észre.De tud mások gondolatában olvasni,inni az emberek kezéből vért.Meg ilyesmik.Mondjuk nem olyan rossz a kiegészítő,de jobbra számítottam.Pl. ha elmegy szórakozóhelyre,akkor van,h. csak ő van egyedül és a pultos.:)Meg vannak ilyen csillagok,amik a hírnevét mutatják.És nekem van már 4 csillagom az 5-ből és ha elmegy valahová,akkor felismerik és még aláírást is kérnek tőle,meg pletykákat is terjesztgetnek róla.:)
2010. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/142 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire belecsöppentünk a letöltésekbe... nem találtál véletlenlül egy Tomb Raider Angel of Darkness játékot?
2010. nov. 16. 16:43
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!