Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims Hajótörött krónikák...

A The Sims Hajótörött krónikák-ban van egy olyan küldi, hogy ismerkedés a falubeliekkel 2. Ott van Akolo aki azt mondja: Ha lenne egy lámpásom az ágyam mellé raknám éjszakánként, hogy a fénye rád emlékeztessen. Ez mit jelen és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:30
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/142 A kérdező kommentje:

Wow... Neked legalább van képzelőerőd... nekem annyi se lenne, hogy vegyek egy szótárat:)

De szerintem is az EA-nál eddig tartott a magyar játék...

És köszönöm szépen:P

2011. márc. 31. 16:40
 142/142 anonim ***** válasza:
Hát valahogy muszáj megértenem,h. mit ír a játék.:) De mondjuk nem kimondottan ezért lett szótáram.:) Még régen vettem,amikor elhatároztam,h. angolt tanulok.Meg persze később a suliban is hasznát vettem.És most is hasznát veszem a játéknál.Egy kis angol szókincs fejlesztésre jó lesz a Medieval.Gondolom ha párszor megnézem ugyanazt a szót,akkor meg is marad.De amelyik tetszik az elsőre is meg szokott.:D
2011. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!