Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a sims 2 alapjáték...

Letöltöttem a sims 2 alapjátékot, és kiírtam DVD-re. De akkor is kérri a lemezt valami olyat ír ki hogy Please insert number 2 vagy vmi ilyesmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Crack-eld.
2010. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell letöltened, vagy készítened crack-et, mert az a simseknél rajta van a cd-n!

De a te esetedben a crack az a daemon tools által generált meghajtón lesz.


Tehát, tedd be a cd-t, nyisd meg a kiegészítőt a daemon tools-al, ami ugye generál egy új meghajtót és ezen a meghajtón lesz a crack fájl, a TSbin, vagy a Crack mappába. Ha mindkettő van akkor a Crack mappába lesz. Ha a mappán belül több dolog is van akkor neked azt kell másolni amelyiknek a mesés díszletes ikonja van. Ezekután kikeresed hogy a saját meghajtódon hova telepítetted a játékot, és ott is belemész a TSbin mappába, és azon belül lesz egy ugyanolyan mesés díszletes ikonú exe fájl és ezt a fájlt kell felülírni a másikkal. miután kész akkor nyomsz egy jobb klikket a felülírt fájlra és kiküldöd az asztalra (parancsikon létrehozása). és ezzel az ikonnal tudod majd elindítani a játékot. (az előzőt töröld is le ha még kint van az asztalon!)

2010. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
OKéééé........De tudtok ajánlani 1 oldalt ahol letom tölteni a cracket? mert nem találok sehol...
2010. aug. 27. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

A Game Fixes alatt vannak.Aztán,amit leszedtél csomagold ki.

2010. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ott a No DVD vagy a No CD-re mennyek????
2010. aug. 27. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom!Próbáld meg mind kettőt.Valamelyik csak jó lesz!:)
2010. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem kibontottam de akkor se jó akk is kiírja h Please insert number 2
2010. aug. 27. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy crackelted?
2010. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tuttam vele semmit se csinálni csak letöltötte kibontottam és annyi volt. ara mentem h No DVD....
2010. aug. 27. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na,akkor amit letöltöttél azt tedd be a Program Files/Electronic Arts/The Sims 2/Tsbin mappába.Ha másolod be azt amit kibontottál kiírja,h. felülírja?És ok!
2010. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!