Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez jó progi lehet védelemhez?

Ez jó progi lehet védelemhez?

Figyelt kérdés
Létezik a clamAv nevezetű vírusirtó ez Windowson jónak számít.? Válaszokat köszi.

2021. okt. 23. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

OK, de... szerinted, ha ő a rendszergazda, nem gondolod, hogy az a minimum, hogy ezekkel a dolgokkal tisztában van - ahogyan azzal is, hogy a beépített védelem (Windows Defender) nem csinál ilyen dolgokat - nem pedig a gyk-en kér tanácsot?!?

2021. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Értem, de egész egyszerűen nem tudok mit írni, belegondoltam mit tennék ha én lennék ilyen helyzetben.

A programokat, amelyeket meg "valami letölt", azt nem "valami" tölti le, hanem a felhasználók, vagy esetleg valamilyen automatikus installer-rel is telepítetek a Windows telepítésekor? (ninite vagy hasonló, az meg lerántja a beállított progikat és gyorsan telepíti is)

2021. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezek a biztonsági dolgok rendben vannak, a baj ott van hogy vannak akik nem csak "felhasználó" szinten értenek (és persze a Windows instabilitása a másik probléma, ami miatt kijátszható)a gépeinkhez (irodáról beszélek) vannak akik "kernel" szinten piszkálnak bele annak ellenére hogy a felhasználói szabályok be vannak állítva. A problémára úgy néz ki, van orvosság, az egyik gépünkre tettem Linuxot (Debian) és azt állítottam be, na azt még a hozzáértő sem tudta kijátszani :D Kérdés az hogy akitől kaptuk a gépeket így is vállalja e az 5 év garanciát, ennek utánna járok. Ha bármi gond van vagy esetleg megszűnt a probléma akkor jelentkezem :) Válaszokat addig is köszi.
2021. okt. 24. 20:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen előképzettségük van ezeknek az irodai dolgozóknak, hogy "kernel szinten" tudnak ügyködni Windows-ban? Mármint, komolyan, tényleg foglalkoztat a kérdés, nem "piszkálódásból" kérdezem.
2021. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van aki "kiégett" Rendszergazdaként jött hozzánk, nem volt alkalmas egy rendszer fenntartására mert vagy lehalt a hálózat vagy megtámadták a hackerek, és ők azok akik gondolom valamiféle irodainformatikus, rendszertechnikus harmadszakot tettek le középiskolában, anno nekem is volt ilyesmim.
2021. okt. 26. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!