Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért lehet fogyasztó védelemh...

Ezért lehet fogyasztó védelemhez fordulni? Megtévesztés nem??

Figyelt kérdés
Autós iskolától vettem kresz képzést meg elsősegélyt etitanban. Elvégzem a kreszt minden, megyek befizetem a vizsgát, és akkor mondja a nő hogy amúgy sikeres kresz vizsga után eltűnik nekem az elsősegély képzés is úgyhogy azt is végezzem el addig. 25 napom maradt elvégezni azt is meg a kreszt is gyakorolni. Ezt az elején nem mondta. Mi az hogy eltűnik?? Amit megvettem. Meg van bent.egy csomó óra amit kifizettem, az is mi az hogy eltűnik?? Az elején ezeket elsunyogta. Mit lehet tenni? Hogy szorongassam meg őket? Fogyasztói védelem?? Mert ezek átvertek.

2020. aug. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál semmilyen tájékoztató papírt?
2020. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Ezzel kapcsolatban nem. Egy rövid szerződést csak.
2020. aug. 28. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz téma, főleg olyan okból kifolyólag, hogy ha elkezdesz velük veszekedni, netán még meg is fenyegeted, hogy ide-meg oda fordulsz, panaszt teszel stb... Akkor szinte biztos, hogy náluk nem lesz jogsid.
2020. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hülyeséget mondott. A b kategóriás modul fog lezárulni, ha sikeres vizsgát teszel, az eü része nem.

Külön is meg lehet venni, nem csak egyben... Tehát nem a fiókod fog megszűnni, csak az egyik tananyag benne, a másikhoz hozzá tudsz férni addig, amíg érvényes.

2020. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy eltűnik?? Amit megvettem. Meg van bent.egy csomó óra amit kifizettem, az is mi az hogy eltűnik?? Az elején ezeket elsunyogta. Mit lehet tenni? Hogy szorongassam meg őket? Fogyasztói védelem?? "


Ezt miért nem tőle kérdezted, ha már ott voltál. Lehet mára a sikeres eddigi vizsgáid is eltüntek

2020. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+ az addig befizetett csekkjeid, úgyhogy fizesd be mégegyszer kösz
2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!