Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akik Win7-et használnak,...

Akik Win7-et használnak, miért teszik?

Figyelt kérdés

Van pár illető aki 7-et használ a mai napig 10 (8.1) helyett.


Nekem sincs erős gépem, ssdt nem veszek így nekem jó a win8.1. Ha véget ér a támogatása váltok. Próbáltam én win7-et is, az én laptopomon szenvedés volt, pedig nem olyan új a laptopom (2016).



2021. okt. 25. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen voltam váltani, pedig nagyon jól megvoltam a Windows 7-tel. DE a 2013-as Lenovo Ideapad videokártyája teljesen elromlott. Éppen csak le tudtam menteni a külső merevlemezre. Elmentem a szervízbe és vettem egy külföldről behozott üzleti notebookot. Amíg megspórolóm a nagy gépet, ez éppen jó. Nem volt drága, Windows 10 és SSD van benne. Egyébként az akkut kivéve jó gép.
2021. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Mert 15 éve vették a gépüket..
2021. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Miért hsználok win7-et?

Mert a szuterénben a futógép előtt van ez a win7-es gépem, és nem bankolok rajta. Kit érdekel, hogy 7 éve nem frissült. A proci i3-as, arra, hogy futás közben a youtube-on vagy az HBO Go-n valami filmet nézzek rajta, arra teljesen jó. És ha még 5 év múlva is működni fog a vas, akkor is win7 fog rajta futni, míg tönkre nem megy a gép.

2021. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem dobja el magát a gépem (AMD procis), akkor még ma is Windows 7-el megyek fel a netre. Kiforrt rendszer, amivel semmi gond nincs. De hát a Lenovo felmondta a szolgálatot, kénytelen voltam venni Windows 10-es gépet.
2021. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:
85%
Laptopomon Win7-es van. Pedig nem régi, I3-as és csak 4 éves a gép. Win10 volt rajta eredetileg, de az dög lassú volt, így azt töröltem és most Win7 megy rajta és egész gyors a masina.
2021. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:
Viszont asztali gépemen 8.1 megy.
2021. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Gyors,nem eszi a RAM-ot,a hardverem imádja.


Kedvelt játékaim,alkalmazásaim simán futnak rajta.

Dobok mellé Kaspersky Free-t és Malwarebytes-ot,a böngészőben blokkolót és szerintem rendben vannak a dolgok.


Rendszeresen futtatok vírus vizsgálatot,néha online keresőkkel is és sose talál semmit.

2021. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem találják az XP CD-t.. :)
2021. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azért nem használok XP-t,mert egy csomó weboldal be se töltődik,vagy biztonsági kockázatként tekint rám.Sok alkalmazás már nem támogatja (pl.: Firefox),ezért egy régebbi verziót kell használni,amit szintén ignorálnak sok helyen.


Amúgy simán azt használnék még (ismét).


#7 voltam

2021. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy gépem, amin win7 professional fut.

Mondjuk sajnos azon a gépen amin fut, van benne 2gb RAM, de nem is kell bele több.

Az a jó, hogy nem gépigényes, szóval nem kell egy monster gigabyte-os rendszert venni hozzá.

2021. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!