Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki a counter strike 1.6-ot...

Aki a counter strike 1.6-ot szereti mért rossz grafika meg stb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
És ennek a mondatnak így van értelme is?
2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végig kellett volna még gondolnod párszor ezt a kérdést, mielőtt felteszed.
2010. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valóban elgondolkodtató a kérdés, mért rossz a stb meg a grafika? hát ez jó kérdés
2010. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez xD
2010. szept. 3. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mért hanem mert xD amugy én csztem meg minden de ez egy oan játék h megunhatatlan :) sztem a cs 1.6 nak nagyobb a játékélménye mint a CoD4 nek :)))) de amugy ez a csskérdést sokszor megkérdezik ,,szar a grafika sok a csiter akkor miért a f@szért játszol?" nemtudom oan jó :D valami más érzés :D m4 el reflexből headshootot adok már :D a játék már reflex lehet imádni a bugjait :) nagyon jó kis játék hidd el ha 1 hónapig játszanál vele megszeretnéd ;)
2010. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én játszom de source
2010. szept. 3. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj ne a grfika miatt játszá, hanem a játék élmény miatt. Én is játszok 99' 2002-es játékokkal mert k*rva jó a játék élmény. Disciples 2-nek legjobban a Heroes 3-ra lehetne hasonlítani csak 1 foggkal jobb.


pl.:

Imperium Galactica 2 (magyat fejlesztésű game)

Disciples 2 (orosz fejlesztésű game)

2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!