Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babankal haza...

6 honapos babankal haza jottunk 1 honapra szabadsagra es latom rajta h szereti a nagyszuleit es ha visszamegyunk londonba nem lesz neki seni csak mi, nem lesz neki rossz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyan pici még, örül ő még mindennek.

Inkább később fogja hiányolni jobban a nagyszüleit, 1-2 éves kortól.

2011. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálun detto ugyanez a helyzet csak másfél éves a babám.

Majd megszakad a szívem ha arra gondolok, hogy ha visszamegyünk megszűnik ez a fajta napi kapcsolat.

Nagyon szeretik egymást, oda-vissza.

:'(

2011. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja és hogy a kérdésedre válaszoljak, tavaly is nehéz volt visszamenni, (amikor 6 hónapos volt) de az nem annyira viselte meg a babát, inkább a nagyszülőket. Idén viszont tényleg fájdalmas ha rágondolok. Hiszen már kommunikálnak egymással, mondja, hogy menne a mamához és a papához, mutogat az ablakra és beszáll a babakocsiba és nagyon örül, mikor együtt vannak.

Ha tudsz valamit, ami segít, szívesen fogadom :)

2011. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem viselt ez meg ennyire.

mi 1 hónapot voltunk otthon 9 hósommal, és én alig vártam hogy vissza jöjjek. habár én Németországba. itt már külön életem van és hiába vannako otthon a barátok család itt is megvannak a barátok, habár család semmi és nehéz neki, de majd tudni fogja hogy a nagyszülök messze vannak.


szerintem ez téged visel meg nem a gyereket.

2011. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalunk is megviseli a gyerekeket, hogy nincsenek itt a nagyszulok. Mi is Londonban vagyunk. A kisfiam 2,5 eves lesz. Napi szinten beszel a nagyszulokrol. Jatektelefonon mindig beszel veluk es elmeseli nekem miket csinalt a papaval mamaval otthon. Skype-on tartjuk a kapcsolatot akkor mindket oldalrol nagy az orom. A nagyiekat is megviseli a tavolsag. A kislanyom meg 3 hos o meg ebbol sokat nem erzekel.


OFF: Angliai anyukak egyebkent Ti, hogy tervezitek a jovotoket? Itt maradtok vagy majd egyszer hazakoltoztok?

2011. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat nekunk kint nincsenek sajnos barataink,probalkoztunk irni iwiw forumon h ismerkednenk de nem akar senki talalkozni sajna.nehez.az igaz h engem is megvisel h vissza kell menni de majd talan az ido segit.szeretnenk haza menni 1 vagy 2 ev mulva mer honvagyunk van.irjatok
2011. aug. 11. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, Ti mi ota vagytok kint? Merre laktok?
2011. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
londonba 3 eve vagyunk,streathamben lakunk.ti?
2011. aug. 12. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Na de london melyik felen? :)

Mi nyugaton. 5 eve.

2011. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mi delnyugaton vagyunk,ti merre laktok?
2011. aug. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!