Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Na aki ezt megmondja, az...

Na aki ezt megmondja, az igazán okos! Winfos 7?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy gép,amiben AMD Athlon(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESSOR 5200+ van,ATI Radeon HD 2600 PRO videókártya.Van még egy NVIDIA nforce500 kártya is benne(vagy lehet h inkább az a videókártya..)Egy korábbi winfos verzióval futott(azt hiszem XP).Minden pc játék gyönyörűen futott rajta.Vettem azonban rá egy új op rendszert,Windows 7 32-eset.

Amikor fel akartam telepíteni a videókártya illesztőprogramját.azt írta ki,h nem lehet.A windows 7 nem ismeri ezt a kártyát,és így nincs hozzá illesztő progi sem.Az EZUTÁN kijött kártyát már elfogadná...

Letöltöttem a az nvidia oldaláról egy win7re való drivert,de azt hiszem más alaplap verzióhoz volt,ezért ahhoz valót töltöttem le.

Mindegy nem húzom tovább... a lényeg hogy pl a wolfenstein 2 nem fut jól...nagyon lelassult.

Tehát van egy jó cucc a gépben,de nem kompatibilis az új op.rendszerrel... és nincs illesztő progi sem.Mit tegyek?

A gép amúgy kb 2 éves,tehát nem öreg.

Nagyon boldog lennék,hs tudnátok segíteni!

Köszi hogy elolvastátok!

(ha kell valami infó akkor privátba is tudtok írni!


2010. szept. 3. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
ezért használnak sokan xp-t,egy csomó minden nem kompatibilis még a win7-el,pont tegnap töröltem le én is és raktam vissza a jó öreg xp bácsit.
2010. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva,nekem tegnap PONT EZT mondták,de nem akartam elhinni.Akkor tényleg igaz lenne?

Van egy jó gép+ a legújabb op rendszer és HASZNÁLHATATLAN???

2010. szept. 3. 18:09
 3/13 ejbenjaro ***** válasza:
40%
Elsőkörben talán nem kellene Winfosozni. Szerintem tedd vissza az XP-t ha azzal minden rendben volt, tudod az értelmes ember, ami nem romlott el azt nem akarja megjavítani... Esetleg formázz le mindent szépen, aztán tedd fel azt a Windows 7-et, arra meg rendensen a videókártya illesztőprogramját, és talán fog menni.
2010. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
A mikrofos szakemberei nyalják ki... (mindenkitől bocs, de ez az igazság) direkt csinálják ilyen pocsékra az oprendszereiket, hogy azt hidd hogy rossz a géped és hogy sokat költs rá. Pár éve azt mondták hogy milyen jó a Vista és hogy váltsanak rá a felhasználók, közbe meg egy nagy rakást sem ér. Most a 7est akarják ráerőltetni a sok balekra. Nem tudom, ezeket nem ellenőrzi senki? Ha nekem lenne rá felhatalmazásom, úgy megbüntetném őket, hogy tuti becsődölnének.
2010. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dymo ***** válasza:
48%
nekem semmi problémám nem volt még a win7-tel,pedig 1999-es játékot is játszottam rajta
2010. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem a Windows fos, hanem te. Nem értesz a gépedhez, és fáradtságos munkával igyekszel mindent elszúrni.


1. Az nForce 500 az integrált videókártyája az alaplapodnak.

2. A HD2600PRO-hoz kell drivert leszedned a game.amd.com-ról.

3. Attól, hogy két éve vetted a géped, elég öreg alkatrészek vannak benne.

2010. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Több mint fél éve használok Win 7-et probléma nélkül, pedig nekem is két éves gépem van, ennél régebbi gépeken is simán kell menjen. Valamit te nem csinálsz jól. Akárki akármit mond az XP már elavult (9 éves), ideje leváltani. Az tény, hogy a Vista nem sikerült a legjobbra, de a Win 7 már tényleg simán használható. 8-9 éves játékokat próbáltam, simán ment minden, legrosszabb esetben is kompatibilitási módban.
2010. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
omg. lehet h nem jó a driver és az a baj lehet hogy a ram kevés a játékoknak ... azért mert te nem vagy számítógép szakértő ne winfosozz. ha az életeden múlna akkor se tudnál összerakni egy windows-t...
2010. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig egyetlen egy értelmes és használható infó volt,az pedig a a game.amd.com.

De ezen kívül...

Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg srácok a kérdést,de NEM kioktatást kértem,hanem javaslatokat erre a helyzetre.Érdekes hogy mindenki hőzöng,de MEGOLDÁST csak az egyik említ.Akkor ez most hogy is van?Rendben van én nem értek hozzá,de akkor lehet hogy ti sem?A winfost más gépen is használom nem játékra és úgy nekem sincs vele semmi bajom.

Még a végén én vagyok a hülye h hogy volt pofám törvényesen venni egy új szoftvert....

Az eszem megáll...ez ilyen igazi magyar szokás hogy mindig mindenkit sza rozni kell....


Tehát a fent említett kérdésre szeretnék válaszokat amik használhatóak.Olyanokat ne h tedd vissza az XP-t...meg ilyen baromságok.Ez nem válasz.Ilyen alapon ha veszek egy új kocsit és lesz valami gondja,akkor inkább vásároljam vissza az előzőt?

2010. szept. 3. 18:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Most néztem meg ezt az AMD oldalt,én itt jártam tegnap és le is töltöttem, a win 7 32-eshez,de semmi....
2010. szept. 3. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!