Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán szoktam kertelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán szoktam kertelni, sokszor jobb ha az ember megmondja mit akar. Lsd lenn (? )

Figyelt kérdés
Csak egy csókot szeretnék egy férfitől:megmondjam neki szemtől-szembe,hadd döbbenjen le,aztán ha furcsán reagál,gyorsan azt mondom hogy csak vicceltem,és tovább folytatom a mondókám,vagy csak lépjek be az 1m-nél kisebb intimszférájába?:)
2011. febr. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem ne mondd meg neki, hanem szépen közelíts hozzá, nézz rá csábosan és aztán majd ő letámad. Vagy csinálj úgy, mintha szempilla lenne az arcán,finom kezdd el elsöpörni a szempillát, de közben nézz mélyen a szemébe , s talán akkor megtörténik. vagy szoktatok egymásnak puszit adni? mert akkor mondjuk lehetne, hogy kicsit elfordítod a fejed és az arcod helyett véletlenül a szádra adja a puszit, amit te aztán alakíthatsz csókká
2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jÓ ötlet ez a mélyen szembenézés:)
2011. febr. 4. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, csak akkor már nem terelhetsz. Az a verzió szerintem jobb, ha megmondod neki, és ha nem, akkor azt mondod, csak vicceltél. Nekem is van olyan kolléganőm, aki bejön, de szerintem még akkor se kapnám le, ha szempillát söpörne az arcomról, meg belépne az intim szférámba, mivel ugye nem ismeretlenről van szó, szóval szívás lenne, ha mégse úgy gondolná. Azt meg nem sok mindenki kockáztatja be szerintem. Ismeretlennél persze egész más lenne.
2011. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok, de amióta elmondtam egy srácnak, hogy bejön, és ő visszautasított már nem biztos, hogy ilyen nyiltan bárkinek mondanék bármit, szóval inkább csak közeledj szerintem.
2011. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol van az az lsd? :D

Na, viccet félretéve, én is jobban bírom azokat a csajokat, akik nyíltak és egyenesek.

2011. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!