Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy laptopot a media...

Vettem egy laptopot a media marktban. Van hozza win 10. Eloretelipetettek mindent, ha van vmi a win 10-`el akkor hogyan tudom ujratelepiteni?

Figyelt kérdés
Tudom, megkerdezhettem volna oket, de kicsit paprikas volt a hangulat mivel elotelepites nelkul kertem, de ok megcsinaltak es kertek a plusz zset en meg mondtam, hogy nem kellett volna, mert magam is meg tudom/tudtam volna csinalni. A lenyeg, hogy ingyen "odaadtak"az elotelepites,de elfelejtettem megkerdezni, hogy ha ujra kell huznom mit kell tennem? Kodot nem latok a gep aljna. 10 eve egy uj laptopon meg kod volt.

2021. nov. 11. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az eladó cég e-mailben küldte el a jelszót a jövőbeni újratelepítéshez, de mivel nem fizetted ki, nem "jár" neked.
2021. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

miert ne jarna? a laptophoz jart a win10, amit ok felinstalltak. tehat nem a win 10 kerult extra penzbe hanem hogy felraktak mar 100%-ban , instalaltak.

regebbi gepen, amihez a win7 volt es nem volt elotelepitve , hazavittem , bekapcsoltam es elindult a telepites.

2021. nov. 11. 21:16
 3/18 A kérdező kommentje:
a win10 nem 7 ezer forint , mint az o ready to go "szolgaltatasuk"
2021. nov. 11. 21:17
 4/18 A kérdező kommentje:
jol ertelmezem, hogy nem ker jelszot, csak ra kell nyomni hogy ujratelepites?
2021. nov. 11. 21:18
 5/18 A kérdező kommentje:
lemaradt: [link]
2021. nov. 11. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kéri a jelszót, én direkt úgy kaptam, hogy ez az újratelepítéshez szükséges aktiváló jelszó.
2021. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Írj nekik emilt, írásban nem fognak tudni beazonosítani, és szerintem akkor elküldik neked a jelszót.
2021. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kell újratelepíteni, resetelni lehet.
2021. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

De miért akarod teljesen újratelepíteni? A beállításokból alapállapotva vissza lehet állítani, amivel ugyanezt éred el, és nem kell semmi kód.


[link]

2021. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A produkey nevű kis programmal egyszerűen ki tudod olvasni a kulcsot. Azt beírva pedig újra is tudod húzni tiszta telepítéssel (microsoft fiók nélkül) is.
2021. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!