Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusos lehet a PC-m és a...

Vírusos lehet a PC-m és a nagybátyám PC-je is?

Figyelt kérdés

Régen Windows 7-t aktiváltam a gépemen a loader-rel.

És amikor a Windows 10 megjelent át frissítettem és aktiválta magát és azóta többször is tiszta telepítést csináltam mindig aktiválta magát automatikusan így már semmi programmal nem kell aktiválni.


A nagybátyám új gépet vett és felraktam tiszta telepítéssel a Win10-t és ezzel aktiváltam neki:

[link]

És azóta 1x már raktam újra neki tiszta telepítéssel a Win10-t és automatikusan aktiválta és már nem kellet felrakni újra a programot.

De majd akarom később neki felrakni frissítéssel Win11-et is hogy azt is beaktiválja program nélkül, működni fog szerintetek?


Akkor tiszta lehet a rendszerünk?

Nincs hátsó kapu?

Olyan most a rendszerünk mint ha aktiváltuk volna rendes kóddal?



2021. dec. 23. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az első az gépelési hiba...

Az slmgr után szóköz van, utána jön a többi...

'slmgr -xpr'

Retail kulccsal aktivált windowsod van.

Nem kell mást csinálnod, AKTIV. :)

2021. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor nincs semmi kártevő a gépemen?


Akkor majd a nagybátyámét is leellenőrzőm.

2021. dec. 23. 12:03
 13/15 A kérdező kommentje:
Hahó?
2021. dec. 23. 19:37
 14/15 anonim válasza:

Ezt nem lehet tudni. Az biztos hogy egy jobbféle aktivátor volt, mert nem 180-naposra aktiválta. Az aktiválás az e-mail címedhez kötődött. Ha azóta újratelepítetted - formáztad - törölted a merevlemez telje tartalmát, akkor jó eséllyel törlődött a vírus is (ha egyáltalán volt benne). Tehát a gép tiszta.


Viszont amelyiken ott van az aktivátor, vagy amelyiken nem lettek formázva, és törölve a partíciók az aktivátorozás után - azoknál nem lehet tudni hogy van e benne kértevő, vírus, vagy pl 2 hét múlva benéz valaki hátsó kapukon...

2021. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagybátyám-é is jó lett le teszteltem nála is.

Természetesen fórmázva törölve is voltak meghalytok.

2021. dec. 25. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!