Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » QBittorrent miért nem seedel...

QBittorrent miért nem seedel a nagybátyámnak Ztrackerre?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem tiszta sz...r ez a program és rakjam fel neki a régi 2.2.1 uTorrentet.


Be állítottam neki úgy mikkor felraktam mint az enyémet, ahogy az nCore kérte állítsuk be az qBittorrent.


Szerintetek is csak az uTorrent a legjobb a világon?


Unokaöcsém szerint az uTorrent a legjobb.



2018. szept. 9. 11:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagybátyámnak az is baja a qBittorrent-el hogy nem látja mennyit töltött fel vele és mennyinél tart, mert az uTorrent-él szépen lássa.
2018. szept. 9. 11:45
 2/12 anonim ***** válasza:

Most akkor ki is vagy? Mert oda-vissza váltogatod a szerepeket. Bár mindegy a kérdés szempontjából...


Minden programot meg kell tanulni használni, testre kell szabni. Olyat ritkán van, hogy feltelepíted, és akkor ott van minden készen előtted.


A uTorrentet csak azért tartják jobbnak, mert azt szokták meg, és az ember jellemzően nem akar a komfortzónából kilépni és valami újat megtanulni használni. Semmi baja a másik kliensnek, és csak akkor nem látja a dolgokat ha megszokásból rossz oszlopra néz rá, vagy be sem állította magának, vagy nem hajlandó átrendezni magának úgy ahogy akarja. Ezek a programok nem gondolatolvasók, azt csinálják amire a felhasználó beállítja őket. Ha nem állította be senki a jó oszlopokat, nem a program hibája.

2018. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Lol az utorrent egy kalap fos!

Ha már Világviszonylatba tesszük a qbitnél jobbat nem találsz és egy régi elavúlt verzióját sem adnám a szutyok utorrent full pró verziójáért sem! Sőt tovább megyek.. ha ők fizetnének annyit amennyit elkérnek az utorrent proért csak h használjam akkor sem kéne! Inkább nem torrenteznék!

2018. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A főkérdésre meg nem válaszoltam..

Béállítottál ruteren portot a gép belső fix ipcímére..ebből következően be van állitva manuálisan a pc ipcíme és NEM dhcpre van hagyva??

Ha ezt nem tetted meg:

1. Állits be qbitnek egy fix portot.. pl.:12666 v. Ami jól esik 10e felett

2. Állítsd be a routerhez mérten a pcre egy fix ip címet pl. 192.168.1.66 mask 255.255.255.0 gw. 192.168.1.1 <- HA ez a rutered adminisztr. Ipje dns meg 1.1.1.1 (javaslom ha jót akarsz magadnak) v. Add meg szintén a gw. Ipt


Ruterbe bemész és nyitsz egy a qbitbe bekonfigolt portot a beállított ip-re (192.168.1.66)

Kész.

2018. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagybátyámnak van gondja, nekem nincs.

Unokaöcsém is az uTorrentet szereti mert minden egyből működik nem kell beállítani semmit.


Én mondtam nekik azért kell ott hagyni az uTorrentet mert tele van reklámokkal vírussal malwerrel kémprogrammal stb. De hiába mondom nekik mint a falnak beszélnék.


Én beállítottam magamnak ahogy az nCore kérte, és nekem semmi gondom azóta.

Pedig a nagybátyámnak is úgy állítottam be mint nekem van.

De ha ezt kéri rakjam fel neki, legalább tanul a zsarolóvírusból.

2018. szept. 9. 12:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Nektek milyen rossz tapasztalatotok volt az uTorrent-el?
2018. szept. 9. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen. A reklám kikapcsolható véglegesen, a régi "malware" ügynek pedig semmi köze nem volt a hivatalos kiadáshoz. Valakik feltörtek egy verziót és kártevőt helyeztek el benne, majd a saját oldalukon közzétették mint frissítést. Ebből terjedt el hogy vírusos a program, miközben csak az volt vírusos amit mások terjesztettek. Ezért kell mindig mindent a hivatalos oldaláról letölteni többek között.

A biztonsági rés viszont az eredeti programban is benne van, azt nem árt komolyan venni.

2018. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
# 7 Te uTorrentet használsz?
2018. szept. 9. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, qBittorrentet. De nem azért mert javasolták a cserét, hanem mert a uTorrent-ben huzamosabb ideje nem működött az RSS, és komplikált volt a címkeadás és könyvtárszerkezet létrehozása az RSS-szabályok alapján, úgyhogy inkább átálltam a másikra. Ott minden gond nélkül működik. Plusz a feed alapú feladatütemező van annyira jó, hogy automatikusan betölti letöltés nélkül a kiszűrt torrenteket, így egymás alatt látom az újonnan felkerült évadpakkokat nCore-on anélkül hogy az oldalon kellene szűrögetni vagy keresni.
2018. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerinted a nagybátyámnak hogy mondjam meg hogy felejcse el örőkre az uTorrentet?


Én el mondtam neki tele van reklámal stb.

De mindha falnak beszélnék.

2018. szept. 9. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!