Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy ki jailbreak-elte a telefonomat, hova mennek a jelek, ha a főnököm keze van a dologban perelhető-e, és milyen összeget lehet kisajtolni a cégből körülbelül Németországban?

Figyelt kérdés
Iphone 6 készülékről van szó, biztos vagyok benne, hogy figyelik a telefonom, selfie kamerát kicserélték, a főkameráig még szerszám hiánya miatt nem jutottam el és biztos vagyok benne, hogy csekkolták a telefonom (már vettem újat). Hogyan tudom bizonyíthatóvá tenni ezt a sztorit lehetőleg “csináld magad” módon, rendőrség bevonása nélkül elsősorban, de ha minden kötél szakad az sem baj ha csak velük működik a dolog..

2022. jan. 14. 05:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jah 6-os annyiból nem igaz a két parasztos sztori nem volt kölcsönös a k….aszás
2022. jan. 14. 16:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem csinálj gyári visszaállítást itunes-al és igy minden program letörlődik róla
2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

9es kommentelő leírnád egy kivcsit bővebben?

12es kommentelő nem megválni szeretnék ettől a helyzettől, (ezért úgy hagytam ahogy van pihenőre) hanem kideríteni ki tette ezt?

(Lehet viccelődni mint a “2 tirpák magyaros” kommentelő, de ki ne akarna könnyűpénzt kaszálni ha úgy adná a sors? ráadásul ki szereti azt ha hüjének van nézve? Nem vagyok a legélesebb kés a fiókban de Én egyszerűen nem tudom elviselni, úgyhogy lesz visszavágó)

2022. jan. 15. 22:31
 14/19 A kérdező kommentje:
Pláne ha arról is van szó, hogy “ez egy büdös gyökér magyar kettőig nem tud számolni” alapon néz hülyének… Közben 5 éve élek itt és a f.sszopó friccek 99,9%-nál veszem észre ezt, mint ebben az esetben is, “haggyadmá’ büdös gyökér magyar, soha rá sem fog jönni” alapon már csak azért is le akarom perelni a szaros gatyáját is a tahónak (ha a munkahelyről van szó, bár ebben az esetben egy köcsög muszlim török pötsről van szó ami még rosszabb)
2022. jan. 15. 22:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Full kamu trollkodós az egész sztori. Ki a tököm akarna megfigyelni egy senkit? Az egész troll kérdés arról szól, hogy összeakarja ugrasztani az embereket azon etikus-e pénzzel lehúzni egy olyat, aki megpróbált megfigyelni téged. Ne legyetek már ennyire buták, hogy ilyen könnyen bedőltök neki. Többször is elszólta magát a kérdező, hogy nem ért hozzá. 0 tudása van az egészről, de ő egymaga elkezdi szétszedni a telefont és tökéletesen tudja hova mennyi csavar kellene majd, stb?
2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagy tudás nem kell hozzá elég az előlapot lepattintani. Az, hogy hány vsavar kell bele elég egyszerű, ahány furat van… az elektronikus dolgokhoz van némi tapasztalatom, de ezekhez a szoftverekhez nem sok
2022. jan. 16. 17:14
 17/19 A kérdező kommentje:
A wish alkalmazás a gyanús, számomra ismeretlen felhasználónév van elmentve benne és nem lép be vele, jelszóig sem jut el, de úgy látom itt hiába pazarlom az időm, a válaszadók a trollok, hitetlenek, vagy Ők sem tudják… megnézem azért naponta érkezik a kérdésre válasz vagy csak a hüjeség továbbra is, végülis erre is magamtól jöttem rá, hogy valaki szórakozik velem, rengeteg olvasással, már már belegolyóztam. Ettől szerettem volna megkímélni magam, mivel feltételezem ez lesz a nehezebb része rájönni és bizonyíthatóvá tenni ki tette? Még több olvasás kitartás, még kevesebb alvás….
2022. jan. 16. 17:23
 18/19 A kérdező kommentje:
Az meg pont nem érdekel, hogy ki szerint etikus-e ez? Mi az hogy etikus? Megcsinálni valaki telefonját és belebújni a magánéletébe mennyire etikus??? Igazából rohadtul nem érdekel nincs túl sok extra ami érdekel, hogy láthatott, de Én jóviszonyban vagyok a pénzzel ha van, és mint említettem nem bírom elviselni ha hüjét csinálnak belőlem plusz ilyen “bosszúálló” típus vagyok és kész
2022. jan. 16. 17:33
 19/19 A kérdező kommentje:
Kovetkező ötletem, holnap veszek hozzá csavarhúzót kiszedem a kamerát biztosan van rajta szériaszám, talán az alapján meg lehet keresni honnan származik és kinek lett eladva, még pontosan nem tudom hogyan
2022. jan. 16. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!