Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged hirdetni az...

Miért nem enged hirdetni az Instagram?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy kicsit hosszú lesz, de jó lenne ha valaki tudna segíteni!

Van egy instagram oldalam ahol szeretnék hirdetni, a kiemelést már csináltam párszor, szeretném most is, viszont amikor rámegyek akkor azt írja hogy hibatörtént, próbáljam meg később... Ezt a képeknél és a storyknál meg azt hogy az ő hibájukból adódóan most nem tudok hirdetni. Na most én gyanítom hogy köze lehet ennek a Facebookhoz, hiszen én hozzákapcsoltam a régi fbhez az oldalt, amit azóta letiltottak, és ezért csináltam egy újat amihez szintén hozzáadtam (azóta írja ezt a nem sikerült dolgot), viszont ott kaptam egy emailt hogy "Az Facebook-fiókod hirdetési tevékenységét biztonsági okokból korlátoztuk" és hogy küldjem el a személyim aztán feloldják. Ezt dec. elején küldték, én most januárban vettem észre, de amint észrevettem már küldtem is, azóta semmi.. Ez kb 1-1.5hete volt. Most jelenleg megpróbáltam azt is hogy megszüntettem az amúgy sem erős összekapcsolást (valamiért mindig azt kérte hogy erősítsem meg instán de amikor beléptem nem történt semmi csak beadta a rendes oldalt) viszont így sem jó :( Természetesen support nincs a fb-nél, hisz minek, így már nem tudok máshova fordulni :/ Esetleg valakinek volt már hasonló, vagy tudja hogy hogyan lehetne ezt orvosolni? Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!!



2022. jan. 24. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!