Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal a legegyszer...

Melyik programmal a legegyszerűbben magyar filmből feliratfájlt csinálni?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha dilettánsnak tűnik a kérdés, de nincs kedvem 8 programot telepíteni, abból meg 7-et letörölni, mert kiderül, hogy vagy próbaverzió, vagy nem használható, vagy kamu, vagy csak angol nyelven működik stb. Annyi kellene, hogy egy 22 perces magyar nyelvű filmből szeretnék amolyan SRT-fájlt csinálni, de elég lenne csak maga a szöveg is, nem fontos a perc, másodperc. Nem kell semmi extra, sőt, jó lenne akár online formában is. Gugliztam már, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi.
2022. febr. 26. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"de elég lenne csak maga a szöveg is, nem fontos a perc, másodperc."


Akkor így mi értelme a feliratnak? Mondjuk te tudod!

Ha csak a szöveget akarod leírni, akkor egyszerűen gépeld be a Jegyzettömbbe, és mentsd SRT-ként :)

2022. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak maga a szöveg kell. Legépelném, csak lusta vagyok.
2022. febr. 26. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Most csak te akarsz készíteni egy mezeit, vagy menteni szeretnéd egy filmből az srt-t?
2022. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha menteni szeretnél egy feliratsávot, akkor azt az Aegisubbal megteheted. Ha a filmre égetve van a felirat, akkor OCR-t kell használni, de az gyakran hibásan ismeri fel.

Viszont ha nincs semmilyen felirat, és csak valamilyen szövegfelismerőt szeretnél használni, akkor azt javaslom, hogy ne tedd, mert azok is hibásan dolgoznak.

2022. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy sima videó, amiből szeretném az elmondottakat leírt szövegben.


4-es: Erre gondoltam én is, hogy hibásan dolgoznak. Igazából úgy terveztem, hogy leiratom vele, aztán csak ki kell javítani.


Köszi!

2022. febr. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!