Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet VLC-ben véglegese...

Hogyan lehet VLC-ben véglegesen hozzáadni feliratokat egy filmhez?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogyan kell hozzáadni, a probléma csak az hogy ha bezárod a programot akkor eltűnik. Külső HDD-re szeretném rátenni a filmet magyar felirattal, és azt nem tudom lehetséges-e úgy rátenni hogy megmaradjon és be tudjam kapcsolni a feliratot. Próbáltam már azt is hogy melléraktam a feliratfájlt, de az sem vált be.

2022. febr. 28. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazon néven rakod mellé..?
2022. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, ahogy kell. Működnie kéne?
2022. febr. 28. 10:38
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Alapértelmezetten megjeleníti, de ki lehet kapcsolni, - utána csak kézzel hozzáadva látszik.

Próbáld ezt:

VLC > Beállítások > Feliratok/OSD > Feliratok bekapcsolása = PIPA

2022. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy amikor alapjáraton nincs hozzá magyar felirat, vagy lényegében bármilyen.
2022. febr. 28. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Véglegesen csak ráégetni lehet a filmre, ha avi, ami elég idő- és gépigényes.

Mkv és mp4 esetén mkvmerge (mkvtoolnix) programmal lehet a feliratot integrálni a filmbe. >>>google: toolnix add srt to mkv


Amúgy, teljesen azonos legyen a film és a felirat neve egy mappában, akkor alapból megjeleníti a feliratot a lejátszód, nem szükséges szerkeszteni.

2022. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!