Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék Youtube videókat...

Szeretnék Youtube videókat csinálni. Igazából csak annyi lenne hogy a beszéd alá képeket videókat vágok be, milyen programot használjak?

Figyelt kérdés

Van egy téma ami nagyon érdekel engem, de magyarul alig van a youtubon róla videó, ezért gondoltam, hogy mi lenne ha készítenék én. Nem értek annyira a videókészítéshez de most elkezdett érdekelni.

Milyen programot lehet használni? A vegas alkalmas erre?


2022. jún. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes videóvágó alkalmas erre.
2022. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sony vegas az haladó kategória.
2022. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OpenShot.

Igen, a Vegas is jó erre, csak az kb. az ágyúval verébre kategória. Meg ugye... hivatalosan kemény pénzekbe kerül. ;)

2022. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl. Adobe Premier Pro

De a 100 másik is tudja.


Mi lenne a topic?

2022. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre teljesen fölösleges a Vegas, meg a Premier Pro. Ahogy #3 ajánlotta, az OpenShot tökéletesen megfelel.
2022. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nem baj ha már egyből egy kicsit bonyolultabb programmal kezdi, hiszen ha később esetleg komolyabban gondolja, akkor már nem kell egy másik programra átszoknia.

Képeket húzogatni meg a Vegas-ban illetve a Premiere Pro-ban is nagyon egyszerűen lehet.

2022. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!