Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tapasztalat Win10 RevisionOS-s...

Tapasztalat Win10 RevisionOS-sal? Hogyan tudok bele tűzfalat telepíteni?

Figyelt kérdés

Ez egy kiherélt Win10, itt ajánlották:

ttps://www.youtube.com/watch?v=qRLywIKtmVY&t=97s


A problémám, hogy nincs benne tűzfal.A jelenleg eredeti 8.1-es licenszel aktivált Win10-et cserélném le.Úgy érzem lassabb lett a sok frissítés miatt.

Csak egy GT740-es vga-m van, 720p-9xxp-ben szoktam néha játszani. Azt vettem észre, hogy ami eddig elfutott az most szaggat.

kb. 3éve van fent a gépemen.


Nem lehet, hogy a 20H2-es frissítéstől lett lassabb?


PC: I5-3570K,16GB Ram és SSD



2021. okt. 20. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el az ilyen szarokat, több kárt csinálnak mint hasznot. Ha herélt rendszert akarsz, tedd fel tisztán, engedd netre, majd mikor minden letöltődött, törölj mindent ami nem kell, és amit enged a rendszer. Ezen felül tiltsd le az indexelést, és használd a ShutUp10 nevű programot.


Ha még csupaszabb rendszert akarsz, akkor ott az LTSC verzió.

2021. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából a Gyakori keresőjébe beírtam és nem dobbot ki semmit.(nem írtam volna ki).


Az LTSC-ről nemrég hallottam. Ez a Multinacionális cégeknek, vállalatoknak kiadott verzió?


Fog kémkedni, meg adatokat küldözgetni ha az általad ajánlott ShutUP10 nevű programot használom?


A harmadik kérdés:

Az eredeti 8.1-es licensz(nem netről vásárolt kód, lemezes változat) működik az LTSC verziónál?


előre is köszi

2021. okt. 20. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

LTSC: Ez igazából a hosszú ideig támogatott verziót jelentené, de igen, ezt hivatalosan többnyire csak cégek használják. Ez gyakorlatilag egy kopasz Windows 10, ha jól emlékszem, akkor talán még az áruház sincs benne.


Kémkedés: A ShutUp10 elsődleges célja az, hogy ezeket az adatgyűjtéseket megakadályozza. Minden, jelenleg ismert, adatgyűjtésre alkalmas funkciót képes blokkolni, és megbízható.


Licenc: Nem, az LTSC verzióhoz nem jó a hagyományos változatok kulcsa, ezt külön kell megvásárolnod. Ez a dolog legnagyobb hátulütője.*


*Ha a vásárlás mellett döntenél, ne azon spórolj, hogy nem kapsz róla hivatalos számlát csak azért, mert így kicsit olcsóbb. Normál Windows kulcsoknál még el lehet ezzel játszani, de itt nem éri meg.

2021. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"eredeti 8.1-es licensz"


Ezzel tudsz legálisan frissíteni windows 10-re. Ne félj tőle, nem harap és nem kémkedik jobban (inkább sokkal kevésbé) mint a google a telefonokon.

2021. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!