Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 NFS underground...

Windows 10 NFS underground (retro) folyton kidob, megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a minap elkapott a nosztalgia, és gondoltam felrakom a régóta porosodó need for speed underground 1-et, viszont az a problémám, hogy az első tournamentnél kidob a játék, de úgy, hogy semmi hibakód, egész egyszerűen leokézom a tournamentnél a jutalom begyűjtését, és mintha frissen kapcsoltam volna be a számítógépet. :D


Próbáltam 1.0-át, v1.4-et, rendszergazdaként futtatva, több fajta kompatibilitási módot, de ugyanaz a probléma.


Windows 10 pro - 64 bit.


Van erre valami megoldás?

Mert a szintén EA games által fejlesztett medal of honor allied assaultot is simán futtatja a gép, sőt az underground második része is hiba nélkül megy, csak ez az első nem akar működni valamiért... :(



2022. júl. 20. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kIAPPLoRwiY


Próbáld meg ezt.

Legrosszabb esetben virtuális rendszert tegyél fel.

2022. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, ezt próbáltam. Ugyanúgy amint befejezem a versenyt kidob...

Pedig basszus már mindent kipróbáltam.. :D

2022. júl. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!