Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videószerkesztésre keresek...

Videószerkesztésre keresek programot kezdőnek?!

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas vidókészítésben, nos régen csináltam meme ket és így visszanézve tök jó és énis élveztem ennek gyártását, sőt 1-2 haverom akiknek mutattam is élvezte, szóval gondoltam videóval is megpróbálnám! Nem kell nagy dologra gondolni, ilyen kis f.szságok megszerkesztése, emberekre ország zászlók rátétele, tehát ilyen alap f.szságokra gondoltam! Szóval ha 1 erre alkalmas vide ó szerkesztő (lehetőleg ingyenes, vagy amit egyszer kell megvenni) programot is ismersz, megköszönném ha megosztod velem! 🙏👋

2022. aug. 15. 06:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírást!
2022. aug. 15. 06:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a héten meg volt ez kérdezve vagy 4x. DaVinci Resolve ingyenes. Vegas vásárolható és előfizethető, Premiere Pro pedig előfizethető. Aztán még létezik egy csomó másik, ami ingyenes vagy fizetős.
2022. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gentoojedi ***** válasza:
Kdenlive
2022. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ACDSEE Luxea


Hasonló a Camtasiahoz, mondhatni klónozza, de kicsit mégis nagyobb a tudása.

Tudásához mérten nem drága, az élettartam licenc kb 35000 Huf.

De van trial verzió is.


[link]

2022. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
VideoPad nevűt szoktam használni (Win10). Van ingyenes változata (ami teljes verzió, nem butított demo). Egyszerű használni, tud sokféle exportot (testreszabható természetesen). És nem akkora brutál nagy, mint egy aftereffects vagy davinci, amik azért eléggé ágyúval verébre szerintem ebben az esetben...
2022. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!