Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows kézbesítés optimalizál...

Windows kézbesítés optimalizálás folyamatosan tölt le, megoldás? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát egy rendszerfolyamatról van szó, teljes nevén: Szolgáltatásgazda: Hálózati szolgáltatás - Kézbesítés optimalizálás.


Mivel prime gaming-on ingyenes volt a Fallout 76, ezért meg is vettem, amit a Microsoft Store-ban kellett beváltani. Amit meg is tettem, viszont a játékot nem akartam még beinstallálni mert nem volt helyem, ezért csak kiválasztottam hogy hova legyen majd installálva, és kiléptem.

Ma észrevettem, hogy minden akadozik, alig tudtam elinditani akár egy oldalt is a firefoxban. Gyors megnéztem feladatkezelőben, és a címben említett dolog zabálja az internetet, szinte teljes egészében.

Ahova beállítottam hogy töltse a játékot (mappát nem adtam meg, csak a meghajtót), ott lett egy xboxgames mappa, amiben több giga van már, sztem ezt tölti, lehet mégis elkezdte letölteni a fallout-ot? Viszont microsoft store-ban megnéztem, és nem megy semmi, mert ha menne, akkor ott ugye le lehetne pauzolni...

Mit tegyek?



2022. okt. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepíts egy tűzfalat, és azon tiltsd le!
2022. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van, a windowsos
2022. okt. 6. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem tűzfal.
2022. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
microsoft defender mond neked valamit? na abban van tűzfal is
2022. okt. 6. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismétlem: az nem tűzfal, még ha a Micro$oft annak is nevezi. Mindent átenged, csak azt nem, amit kellene.
2022. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké, legyen igazad, viszont a problémám megoldódott, mert letöltötte a játékot, és meg is állt a letöltés.

többet nem töltök semmit microsoft store-bol az tuti

2022. okt. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!