Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vannak oda annyira a...

Miért vannak oda annyira a Windows 11-ért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Kik?
2022. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert úgy néz ki mint a mac, ami nagyon menő. Engem inkább taszít, bár a gépem nem is kompatibilis a Win 11-el, úgyhogy emiatt is marad a 10. Bár egy procicsere elég lenne, nem fogok csak emiatt több tízezret kidobni az ablakon, ha ez a proci is bőven elég nekem (ritkán megy 20% fölé).
2022. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert az a fejlődés útja hogy újabb, és újabb operációsrendszereket használjunk
2022. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én például azért, mert végre elkezdték kigyomlálni azokat az elemeket, amikhez az XP óta nem nyúltak, vagy már talán a 95-ben is ott voltak. A 10-hez képest pedig pláne imádom, végre elfelejtették ezt a nulla ikonos, totál lapos, jellegtelen "dizájnt", lásd gépház. Plusz jobban is mennek vele a gépek mint a 10-el.


Igen, baromi sok dolog hiányzik belőle, és igen, vannak hibái. Én például a mai napig nem értem, miért nincsenek már eszköztárak, miért nem lehet külső program nélkül áttenni a tálcát, kikapcsolni a start menüben az előzményeket... De még mindig inkább ez mint a 10.

2022. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
#2 Adom a véleményed. Én meg win7-en vagyok. Nekem is elég az amire kell. Most én sem fogok kinlódni teljes újratelepítéssel, majd driverek meg minden anyám kinja letöltése és telepítésével. Igaz win7 már nem támogatott, DE ismétlm DE szinte minden ma kijővő játék elmegy rajta így is. Eddig csak pár játékkal találkoztam ami nem(kevesebb mint 5).
2022. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ki van oda érte? Szalmabáb érvelés much?
2022. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jack8 ***** válasza:

"Én például azért, mert végre elkezdték kigyomlálni azokat az elemeket, amikhez az XP óta nem nyúltak, vagy már talán a 95-ben is ott voltak."


Egyébként ez semmit nem ér, ha cserébe több ramot használ az op. rendszer, valamint több folyamatot indít el belépéskor


Teljesen nem sikerült nekik még mindig például:

Nyisd meg a futattás programot és írd bele hogy dialer.exe

2022. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert mindenki azt hiszi, ha valami újabb, nagyobb verzió számú az rögtön jobb is. Pedig nem így van. Egy oprendszerre váltás a kiadása után 6 hónappal érdemes elgondolkodni, addigra a gyártok kiadják a hozzá szükséges drivereket, alaplap, vga, hálókari, hangkártya egyebek. De igazából W11-ben nincs semmi olyan ami miatt nekem érdemes lenne rá átváltani, sőt át kellene szokni az új dizájnra.


A tömeget a PR részleg ledarálja, lásd telefonok, évente új típus, régen a motoroknál is így volt hogy szinte minden évben új verzió, a Honda például 3 évente cseréli le az autóit. De vedd a divatot a ruháknál, az embereket mint a birkák megvezetik, ennyi.

2022. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!