Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom aktiválni a...

Hogyan tudom aktiválni a Windowst?

Figyelt kérdés

Új Windowst 10 telepítettek a gépemre amikór felújították.

Amikor a gépházban az aktiválásra kattintok azt az üzenetet kapom, hogy nincs termékkulcs az eszközön. Mit tegyek? Mi van ha nem aktiválom?



2022. dec. 5. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Írd be a termékkulcsod. Ha nincs, párezerért vehetsz. Semmi extra nem történik amúgy, csak 30 nap múlva nyaggatni fog, hogy aktiváld.
2022. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%

A Windows 10 ingyen letölthető a Microsoft honlapjáról. Neked is jelenleg egy ilyen bárki számára ingyenesen elérhető Windows van a gépeden.

Aktiválni csak egy licence kulccsal tudod. Ezt az európai szürkepiacon pár euróért beszerezheted, van sok magyar webshop, magánszemély akiktől tudsz venni kulcsot 2-3 ezerért.


Ha nem aktiválod akkor jobb alul ott fog virítani a figyelmeztetés az idők végezetéig, és néhány funkcióhoz nem férsz majd hozzá.

A biztonsági frissítéseket nem tudom, hogy ilyen esetben meg e kapod. Régebben úgy volt, hogy aktiváltalan Windowshoz nem járt frissítés.

2022. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem aktiválod, akkor bizonyos funkciók korlátozottak lesznek, de a gépet ugyanúgy fogod tudni használni és frissítéseket is fogsz kapni. Emellett a jobb alsó sarokban ott lesz egy vízjel, hogy "Aktiválja a Windowst", de ez egy kis registry-s trükkel eltűntethető onnan.


Windows gomb + R > kis ablakba beírod, hogy "regedit" > Bal oldalt nyisd le a "HKEY_CURRENT_USER", azon belül > Control Panel, aztán > Desktop > A listából kikeresed a "PaintDesktopVersion" kulcsot > Erre duplaklikk > Az értékét változtasd 1 -ről 0-ra. > Indítsd újra a gépet és ha minden igaz már nem lesz ott a vízjel.

2022. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
3-aska azért ennyire full illegálba nem kéne itt tolni.
2022. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

Hol beszéltem én itt aktivátorról?

Az nCore-os aktivátor és társai, kivétel nélkül mind illegális. Ilyenben nem segítünk. Ez nem kalózoldal. Aki kalózkodni akar, úgyis megtalálja a módját.

4-es voltam.

2022. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Mellesleg ki az az értelmi fogyatékos, aki 2022-ben bohóckodik enKÓROS mókolt kms aktivátoros Windows-al. Mikor a szürke piacon egy doboz cigi áráért hozzád vágnak win 10 licence kulcsot.
2022. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem is kell szürke piacnak lennie. A szoftverek tovább értékesítése teljesen legális, tövényes dolog. Ahogy egy biciklit, vagy farmert eladhatsz/megvásárolhatsz másod-, harmadkézből, úgy egy szoftvert is.

Pont ezért tényleg semmi értelme az enkóros feltöltéseknek. Aktivátort soha nem engednék a gépem közelébe. Ki tudja mit csinál? Jó vicc amikor az első mondata egy ilyen aktivátornak, hogy "kapcsold ki a vírusírtót", a második pedig "futtasd rendszergazdaként"... És van aki gondolkodás nélkül kattint rá ezekre :D

2022. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

#4, #6, #7, #9 !!!


LÁTSZIK, HOGY TELJESEN BUTÁK VAGYTOK HOZZÁ!!!

NEHOGY AZT KÉPZELJÉTEK, HOGY TÖBBET TUDTOK az nCore-soknál!!!

A VÉGÉN NEHOGY AZT TALÁLJÁTOK KI, HOGY AZ nCore OLDAL NEM LEGÁLIS!!!


A parancssoros az teljesen legális!!!


nCore

[link]

[link]

2022. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

"Aktiválni csak egy licence kulccsal tudod. Ezt az európai szürkepiacon pár euróért beszerezheted, van sok magyar webshop, magánszemély akiktől tudsz venni kulcsot 2-3 ezerért."


- Tévedésbe vagytok ha azt képzelitek, hogy magába ami kulcsot vesztek az legális


Óvakodjon a külön megvásárolható termékkulcsoktól

- "a Microsoft nem forgalmaz termékkulcsokat önálló termékként"

[link]


Hatezerért vettem Office-t, most börtön lebeg a fejem fölött?

[link]


Elkezdett lecsapni a rendőrség az olcsó Windows kulcsokat vásárlókra Németországban

[link]


Szakértő előbb-utóbb Magyarországon is számítani lehet az olcsó Windows-kulcsok miatti razziákra

- "az, hogy valaki pár ezer forintért jut telepítőkulcshoz, az nem azonos a legális szoftverhasználattal"

[link]

2022. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

-"Önmagában egy Termékkulcs nem minősül licenciának, így pusztán egy Termékkulcs megszerzése nem foglalja magában a program használatára való

jogosultság megszerzését is."

-"A Termékkulcs funkciója ezért nagyon hasonló egy lakáskulcséhoz. Lehetővé teszi a lakásba történő bejutást, de nem alapít tulajdonjogot a lakás

felett, és önmagában nem jelent jogot a lakásba történő belépésre sem."

2022. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!