Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom aktiválni a...

Hogyan tudom aktiválni a Windowst?

Figyelt kérdés

Új Windowst 10 telepítettek a gépemre amikór felújították.

Amikor a gépházban az aktiválásra kattintok azt az üzenetet kapom, hogy nincs termékkulcs az eszközön. Mit tegyek? Mi van ha nem aktiválom?



2022. dec. 5. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Először a nem legális olcsó kulcsokat árusítókat kapják el, és tőlük jutnak el a vásárlók adataihoz.
2022. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
Veszel termékkulcsot, beírod és kész
2022. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell a 10-est már aktiválni. Van egy két korlátozás (háttérkép stb) amik így vannak, de egy részük simán megkerülhető.


Amúgy meg parancssorból is tök könnyű aktiválni. Max 180 naponta meg kell újítani..


pl ha win 10 professional van a gépeden akkor rendszergazdaként indítasz egy parancssort aztán


slmgr –ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

slmgr/skms kms.digiboy.ir

slmgr/ato

2022. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Termékkulcsok a különböző kiadásokhoz: [link]
2022. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítséget.

Ha legálisan megvettem a Win 10-et miért kéne nekem az aktiválásért még fizetnem? Hogyan tudom ellenőrizni, hogy tényleg legálisan rakták rá a gépemre?

Minek bonyolítják ezt meg ennyiire? Miért nem csinálja a telepítéskór a gép automatikusan az aktiválást? Ennek mi haszna, célja van? Mi járhatott a programozó fejében?

2022. dec. 8. 21:44
 16/28 A kérdező kommentje:

#13

Bocs de ebből 1 szót se értek.


slmgr –ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX


slmgr/skms kms.digiboy.ir


slmgr/ato

2022. dec. 8. 21:46
 17/28 anonim ***** válasza:

Ha korábban már volt Windows 10 telepítve a gépedre (és a telepített kiadások egyeznek, tehát Home, Pro, Enterprise), akkor automatikusan beaktiválja magát, mert megjegyzi az alaplapról, hogy pl a Windows 10 már be volt egyszer aktiválva ezen a gépen. De lehet, hogy Microsoft fiók alapján is felismeri, ezt nem tudom.


Ha még nem volt telepítve, akkor be kell aktiválni. Maga a Windows telepítés még nem jelent semmit, hisz a Windows 10 tulajdonképpen ingyenes, de ahhoz hogy jobban hozzáférhess a rendszerhez és a beállításokhoz, aktiválni kell.

Ha megjelenik a jobb alsó sarokban az "Aktiválja a Windowst" felirat, akkor nincs aktiválva.


Ha megvetted a Windows 10-et, nyisd meg a Start menüt > Gépház > Frissítés és biztonság > Jobb oldalt pedig Aktiválás.

Itt tudod beaktiválni, ide kell beírni a licenckulcsot, amit kaptál.

2022. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Bal oldalt, bocsi.*

A frissítés és biztonság beállításai közt bal oldalt található az Aktiválás opció.

2022. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#17

Értem amit írsz csak milyen licenckulcsról beszéltek? Kitől kellet volna ilyet kapnom? És hogyan?

Lehet, hogy butaságot csináltam amikór eldobtam a csomagolást amit kaptam a felújítás után? Lehet, hogy az egyik ilyen átlátszó fóliás hátul papír csomagolóanyagban volt a termékkulcs?

2022. dec. 9. 16:53
 20/28 A kérdező kommentje:
8 as Win volt utoljára a gépemen.
2022. dec. 9. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!