Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom aktiválni a...

Hogyan tudom aktiválni a Windowst?

Figyelt kérdés

Új Windowst 10 telepítettek a gépemre amikór felújították.

Amikor a gépházban az aktiválásra kattintok azt az üzenetet kapom, hogy nincs termékkulcs az eszközön. Mit tegyek? Mi van ha nem aktiválom?



2022. dec. 5. 20:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom lemezen vetted. Azon sem volt semmilyen licenckulcs, se csomagoláson?


Itt egy példa így néz ki egy licenckulcs:

[link]


Lehet, hogy tényleg kidobtad? :D

2022. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21

Odaadtam a szervizesnek és késszen kaptam meg.

Életemben nem láttam még licenckulcsot. Ez a fotó sokat segített. Köszi.

Bizony bizony lehet, hogy tényleg kidobtam. :(

2022. dec. 9. 21:35
 23/28 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak ha kidobtam a licenckulcsot?
2022. dec. 11. 16:00
 24/28 anonim ***** válasza:

Sajnos sok mindent nem tudsz...

Veszel újat. Én találtam 1755 Ft-ért Windows 10 Home-hoz.

[link]


Vagy valami aktivátorral beaktiválod, de persze az nem legális.


Eredeti jogtiszta kulccsal egyszer kell csak beaktiválni és ha később újratelepíted, már nem muszáj beírni újra a kódot, mert megjegyzi, hogy már be volt aktiválva. Ha csak nem cserélsz alaplapot, mert alaplap alapján jegyzi meg a kulcsot a rendszer.

Ettől függetlenül ne dobd el soha az aktiváló kulcsokat, mindig őrizd meg, főleg a Windowshoz.

2022. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%

"Microsoft nem forgalmaz termékkulcsokat önálló termékként. Ha termékkulcsokat kínáló aukciós webhelyeket, online apróhirdetéseket vagy más weblapokat lát, az azt jelenti, hogy a kulcsok valószínűleg lopottak vagy hamisak."


Óvakodjon a külön megvásárolható termékkulcsoktól

[link]

2022. dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogyan néz ki egy aktiváló kulcs sőt nem is gondoltam, hogy nekem ilyennel kell foglalkoznom. :(

Korábban kb 10 éve úgy vettem a gépem, hogy már aktiválva volt a 8-as.

Ha hivatalosan vettem esetleg kérhetek segítséget a Microsofttól? Küldhetnek másikat? A gépemet nyugodtan átnézhetik-legálisan vettem.

Ha csak a vízjelet szeretném eltüntetni azt hogyan tudom a leg egyszerűbben?

2022. dec. 12. 10:40
 27/28 anonim ***** válasza:

Már egy hete evvel az ativálással kínlódsz. 3 féle aktiválási mód is le lett írva hogyan lehet - privát üzenetben is.

Ha ennyire nem értesz hozzá ne kínlódj tovább, hanem kérj meg valakit aki ért hozzá.

2022. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire nem értesz hozzá ne kínlódj tovább, hanem kérj meg valakit aki ért hozzá."

Épp ezt teszi...

Ha elolvastad volna a korábbi válaszokat rájönnél, hogy már rég nem ez a fő probléma, hogy nem tudja hogy kell aktiválni...


#26

Megpróbálhatod, de szerintem nem fognak segíteni. De ki tudja... Ha a számla meg van róla, hogy hol és mikor vetted, akkor lehet segítenek, de nem sok esélyt adok neki, hogy ennyivel beérik...

A vízjel eltüntetést leírtam a #3. válasz második felében.

2022. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!