Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan informatikus...

Van itt olyan informatikus aki még nem használja még Windows11-et? És ha igen miért nem? Szerintetek egy operációs rendszert addig kell használni ameddig van még támogatás?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
igen, nincs pénzem új gépre
2022. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Aki minden Windows változatnál azonnal új gépet vesz, az nem magyar felhasználó. Egyrészt csórók vagyunk, másrészt nem kiforrott rendszerrel nem kisérletezünk. Aki milliárdos, az megteheti.
2022. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok informatikus. W10-et használok mert teljesen jó és stabil. Nincs indok a váltásra.
2022. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Semmim sincs amin elindul.

Olyan szinten mellényúltak a hardver és driverek terén, hogy használhatatlan.

2022. dec. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem látok rá indokot. Bár én alapesetben Linuxot használok (most sincs Windows-om itthon), de az egyik laptopomon fent volt a Windows 11 két hétig. Végül letöröltem, mert semmivel sem adott többet, mint a Linux. Sőt, a wifi kapcsolatot időről-időre eldobta, és ezt nem tudtam megoldani, hiába próbálkoztam minden létező módszerrel.
2022. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezt az "informatikus" kifejezést felejtsd el, ha nem pl. oklevélről van szó, és csak hozzáértő személyt értesz alatta.
2022. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem kompatibilis vele a gépem, a processzor nem tetszik neki (1st gen Ryzen). Csak emiatt nem fogom lecserélni, mert amúgy tökéletesen ellátja azt a feladatot amire használom, gyakorlati előnye nem lenne számomra egy 2nd genre vagy újabbra cserélni (5th genig támogatja a lap).
2022. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 P.O.C. ***** válasza:
42%

Én megelégedéssel használom, pedig nem vagyok Informatikus, sem milliomos nem vagyok, mert biztonsági őrként keresem a kenyerem.

Nem tojok be attól, mert a neten már a huszonhatodik senki is elmondta milyen szar. Még jó hogy nem hallgattam rájuk, mert nekem atom stabil.


Az hogy most nem ki forrott, akkor mi van? A villanyautó sem kiforrott, mégis tömegek veszik, mert az lesz a jövő.

2022. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
#8 Több mint 10 éve gyártanak sorozatban villanyautókat (a Priust is beleértve 25), miért ne lenne kiforrott?
2022. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 P.O.C. ***** válasza:
45%

#9: Nem akarok nagyon belemenni, és szétoffolni ezt a kérdést. De még mindig több sebből vérzik a dolog. A sok elolthatatlan porig égő autó. A hatótávolság, az akku élttartam miatt várható horror szerviz költség. A környezet szennyezést is csak annyiból oldja meg, hogy a szennyezés nem a városba történik. Már eleve az akkugyártás is brutál környezett szennyező a hatalmas édesvíz igénye miatt.


A legutóbb nagyot röhögtem a céges villany kamionon. Zsír új, még 1000 km -t sem futott. Csak annyi a dolga, hogy napi 6 -szor a város egyik széléről a másikra menjen. A külső raktártól a gyárig. Volt egy kis eső mostanában a sofőr akku szagot érzett, majd egy percen belül megállt a kamion, után újraindított a a rendszert, de megint csak 100 m -t tett meg, ezt még 5x el kellett játszani, csak úgy tudta leszállítani az anyagot. Azóta is ott rohad a gyár udvarán. Visszaállították a régi dízeles DAF -ot a helyére, amibe 1 200 000 km van, de még mindig megbízható. :D


Maradjunk annyiban bőven van még mit megoldani.

2022. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!