Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom Win 10 billent...

ChaserHUN kérdése:

Miért nem tudom Win 10 billentyűzetkiosztást megfelelőre állítani?

Figyelt kérdés

Telepítettem Windows 10et egy PC-re viszont a billentyűzetkiosztás nem jó. 0 helyett Ő betűt ír, á betű helyett egyenlőséget, ó helyett ü betűt.

A microsoft leírása alapján bementem a nyelv beállításokba átállítottam a nyelvlista használatáról magyar - magyarra, utána jó lett. Ujraindítottam a gépet utána megint nem jó a kiosztás. Állótgattam odavissza szintén nem jó. Alapvetően magyar QWERTZ-re állította, próbáltam átállítani 101 gombos magyarra úgysem jó. Mi lehet a probléma?

A billentyűzet Genius Gaming GX Scorpion K215.



2022. dec. 25. 12:23
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valamiert tehat elfelejti?


billenytuzet nyelveknel mennyi van osszesen?


lehet sorrendet allitani?


torold ami nem kell vagy elsodlegesnek azt allitsd be amit hasznalsz


van belepo kepernyod? Ahol jelszot irsz (vagy felhasznalot is)

ott milyen a bill?


beviteli nyelv atallitas nyelvi eszkoztarrol is elerheto

2022. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy rűnik igen, de van amikor meg tök random módon jó lesz, úgy hogy nem csináltam semmit, ez fura.


Billentyüzet nyelveknél egy van csak beállítva


Van belépő képernyő, de ott nem jelez ezzel kapcsolatosan semmit. Csak egy pin kódot kell beírnom


Nem értem miért van ez mert másik pcn ugyanezt a Win 10et telepítettem és semmi gond nem volt vele

2022. dec. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!