Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges, hogy a WinAMP...

Lehetséges, hogy a WinAMP ennyire hatással legyen a gépre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval 2meghajtó van a gépembe. Egy CD/DvD olvasó és egy CD/DvD író(Mind a kettő LG). Többnyire akor használom őket ha másolni szeretnék egyik CD/DvD -ről a másikra. Ma reggel másoltam utoljára és minden remek volt. Viszont utána elkezdtem a WinAMP -on zenét hallgatni(ritkán használom ezt), hallgatom a zenét meg minden és másolni szeretnék de azt veszem észre, hogy az olvasóm nem működik. De szószerint hiába raktam bele bármit CD/DvD -t semmi nem történt. bezértam a WinAMP -t és utána rögtön kifogásnélkül ment az olvasóm. Csak nekem érdekes?
2010. okt. 2. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyes programok fájlkezelése egyszerűen rosszul van megírva. Ezek "megfogják" az eszközt vagy könyvtárat, és ameddig a program fut, bizonyos fájlműveletek nem használhatóak.

(A nero pl. megfogja a cd írót, így hiába nincs írás, egy másik cd író program már nem "látja" az író egységet)

Megoldás az lehet, ha a winampot elindítva átnavigálsz a cd olvasóról egy könyvtárba, és onnan nyitsz meg egy zenét. Ha ez nem működik, akkor nézd meg a plugin listát, hátha van valamilyen modul ami a cd íróval kapcsolatos és kapcsold ki.

2010. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!