Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy a fenébe lehetséges,...

Hogy a fenébe lehetséges, hogy valaki (majdhogynem egy idegen) ekkora hatással legyen az életemre, a hangulatomra? Mért nem tudok én ezellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, hosszú a történet. Annyi a lényege, hogy egyszerűen túl nagy hatással van rám. Kedvelem, talán több is, de mindez csak az én részemről. Ha sokáig nem hallok felőle, vagy nem beszél velem, teljesen elvesztem magam, összezuhanok. De ha beszélünk, minden happy, madarat lehet fogatni velem. Nagyon függők tőle, de nem tudom, miért. Már beteges szinten. És nem tudom, mit tehetnék. Nem akarom, hogy valaki ennyire befolyásolhasson, főleg a tudta nélkül. Hiszen nem érez semmit irántam.

Mi lehet ez az egész? Miért érzem én ezt a kötődést köztünk? Mit tegyek? :(


2010. szept. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha idegen, akkor ismerd meg jobban. Ezután el tudod dönteni, hogy akarsz-e vele járni, a másik fele a dolognak már rajta áll. Fiatal vagy?
2010. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is ugyanezt érzi csak ő se mondja el. Próbálj te kezdeményezni felé. Am hány éves?
2010. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az, ha így van, akkor ezt nyugodtan írd meg és magyarázatot adok egyes dolgokra, mert amire én most gondolok, az az, hogy szándékosan nem akar többet, mert más körül járnak a gondolatai, stb... :DD
2010. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20ak leszünk mind a ketten januárban. "Ismerem" már kb 2-3 éve, egy időben sokat beszéltünk msnen. De ő nem akar tőlem semmit, ezt tudom. És azt hiszem, járni én se szeretnék vele. Csak kitalálni, hogy mi ez az egész...:S
2010. szept. 18. 23:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, h te vagy az, de azért... Egy monogramot mondanál? :)
2010. szept. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!