Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet, miért csinálhatja ?

Miért lehet, miért csinálhatja ?

Figyelt kérdés
Decemberbe lett vásárolva egy laptop, és gyárilag lett feltelepítve a windows, és újra szerettem volna rakni egyéb gondok miatt. Újratelepítés után, arra figyeltem fel, hogy a Windows, - az Windows 10 Home IN S Mode - Ez micsoda ? Bármilyen programot, illesztőprogramot szeretnék felrakni, nem engedi, kiírja, hogy csak a Microsoft által ellenőrzött programok lehet megnyitni stb... Akármilyen operációs rendszert telepítek fel, sajnos ez lesz rajta. Próbálkoztam mindennel, újratelepítéssel, próbálkoztam azzal is hogy kikapcsolom, nem engedi. Egyszerűen korlátozva van azaz operációs rendszer. Mitől ? Miért csinálja mind ezt ? Lehet ezzel kezdeni valamit ?

2023. jan. 8. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre lehet számítani, ha a nevében pl. W10HS van.
2023. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs internet, egy laptopról beszélünk, semmi illesztőprogram nincs rajta.
2023. jan. 8. 12:14
 4/4 xp ali ***** válasza:
Biosban kell nézelődni, secure boot, ilyesmi kikapcs, meg hogy pendrive-ről bootoljon. Telepítő médiát a microsoft oldaláról tudsz kreálni. Kelleni fog 1 másik laptop, ha esetleg vmi driver kéne, amit nem tud maga megszerezni. A gyártó oldaláról kellhet összevadászni. De ha nem értesz hozzá, akkor kérj segítséget ismerőstől.
2023. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!