Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékkal szoktatok...

Milyen játékkal szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Ti, programozók, akik az átlagnál okosabbak, mivel játszotok a számítógépen? Mi a kedvenc játékotok?
2023. febr. 28. 00:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Én még az átlagos programozóktól is sokkal okosabb Etikus Hacker vagyok: roblox, fortnite és minecraftozok de bárkit bezúzok benne csíttel vagy csít nélkül is
2023. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Én a lepkémet szoktam leporolni és megfuttatni a homokozó szélén.
2023. febr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

A valóság nálam az, hogy már nem játszok játékokkal. Nem kötnek le. Amivel játszottam eddig, azt végig is toltam, a Broken Sword II volt meg a PoP és a desert storm II is valahogy meg tudott fogni.

Ha mostanában játszani van kedvem, akkor előveszek valami problémát és azon agyalok, próbálom lekódolni. Az ilyesmi kikapcsol és hasznos is. A játékprogik már nem érdekelnek. Stupid FPS-ek, meg p & click szaharok. Fuj.

2023. febr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Ja, ami lemaradt, logikai játékokat is toltam régen, kedvencem volt a sokoban.
2023. febr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Mostanában nincs időm rá, ha mégis, akkor Age of Empires 2 és 4.
2023. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Az utóbbi időben a Crusader Kings 3-ra kattantam rá.
2023. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyunk az átlagnál "okosabbak", azokat a tudományos területeken keresd (matematikus, fizikus, stb...). Akik közülünk "okosak", azok valami hatalmas tech cég R&D részegén dolgozó phd-s vagy kisebb cégnél ezzel egyenértékű munkát végző emberek.

Akiket még "okosnak" lehetne mondani, azok C++ seniorok vagy egyéb nem triviális fejlesztést végző szakemberek. Pl webfejlesztés is nagyon absztrakt, de sokkal bonyolultabb egy komplex C++ programot csinálni, még ha nem is fizet annyit, mint a webfejlesztés (nyílván nincsenek olyan nagyon nagy különbségek). Meg ahogy a kamu #1 is írta, a red teaming/blue teaming, penetration testing és egyéb "hackeléssel" foglalkozó szakemberek még általában akik kiemelkedően "okosak" szoktak lenni.


Programozni nem nehéz, csak kell rengeteg szorgalom vagy erős szenvedély/érdeklődés a területed iránt és egy kicsit más gondolkodásmód. Biztos lepontoznak ezért, mert itt a szakma legalja van (néhány üdítő kivétellel) meg olyanok akik csak programozók szeretnének lenni.


Egyébként értem mire gondolsz okos alatt, de nem hiába tettem idézőjelbe. Nem nagyon lehet olyat mondani, hogy valaki okos, csak hogy valaki valamiben okos. Tudományosan talán 7(?) fajta intelligenciát kilünböztetnek meg, de ennek olvass utána.

2023. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Én 180+ IQ-val rendelkező AI Engineer vagyok egy született zseni csak és kizárólag hardcore logikai játékokkal játszok például szimultán sakkozok, go-zok, pentézek, amőbázok több ember ellen úgy hogy rá sem nézek a táblára és hunyva van a szemem de hála a csodás elmémnek így is halomra verek minden nagymestert
2023. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Én okosabb vagyok, mint egy programozó, mert nem programozok, hanem megvárom, hogy valaki programozzon helyettem én meg használom a programot! A köztes időt meg nőzéssel mozizással, meg a nők cicijével játékkal töltöm!
2023. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem programozás.
2023. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!