Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékkal szoktatok...

Milyen játékkal szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Ti, programozók, akik az átlagnál okosabbak, mivel játszotok a számítógépen? Mi a kedvenc játékotok?
2023. febr. 28. 00:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyunk az átlagnál "okosabbak""


Te nem vagy, de nekünk azért hagyd meg azt az illúziót, hogy mi mégis ...

2023. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

"Nem vagyunk az átlagnál "okosabbak""


te lehet hogy nem vagy az de én egy született Full-Stack Programmer God Félisten vagyok a bal agyféltekémben nagyobb kapacitás van mint egy fizikus, orvos, matektanár, jogász, ügyvéd agyi kapacitását összeadva. Úgyhogy csak a magad nevében beszélj fiam mert a bölcsességem határtalan

2023. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Én programozó vagyok, és az átlagnál okosabbnak tartom magam. Nem azért, mert én olyan hú de okos lennék, hanem mert az átlagember idióta.
2023. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Borzasztó, hogy milyen válaszok érkeztek. Ennél sokkal többre, és értelmesebb válaszokra számítottam. Nagyot csalódtam, az értelmi szint nagyon alacsony.
2023. febr. 28. 14:05
 15/22 A kérdező kommentje:

Csak arra voltam kíváncsi, hogy mivel játszotok. Erre mindenki jött az értelmi szintjével. Pedig én a játékokra voltam kíváncsi.

Olyanra, ami izgalmas, gondolkodtató, élvezetes.

2023. febr. 28. 14:07
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Senior sw dev vagyok.

- Szoktam sakkozni(a queens gambit óta), nem vagyok benne túl jó, de szerencsére a chess.com hasonlóakkal matchel össze, úgyhogy élvezem.

- Szeretem az ilyen logikai-puzzle játékokat: sudoku, pipes, nonogramm és társai

- Szeretem a roguelike játékokat. Legutóbb az angbandot fedeztem fel magamnak. Ha az ember túl tudja magát tenni a "grafikán", akkor jól el lehet vele szórakozni.

2023. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Hintalow ***** válasza:

Hát èn főleg sql-ben dolgozom, az csak tiszteletbeli programozás 😁

Stratègia ès szerepjátèkok a kedvenc műfajaim. (Asztali szerepjátszom is)

2023. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14 "Nagyot csalódtam, az értelmi szint nagyon alacsony."

Egyetértek :D

2023. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
5%

"Nagyot csalódtam, az értelmi szint nagyon alacsony.


Ugyanígy éreztem a kérdés olvasása közben.

2023. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Én azzal játszok, hogy vannak mikro projektjeim és azokat tökéletesítgetem. Hol egyiket, hol másikat. Nagyon jó szórakozás, mert csak a magam elvárásainak kell megfelelnem, nincs határidő és őszintén tudok örülni az eredményeknek. Totálisan kikapcsol és más fejlesztők is csinálják, nem csak én.
2023. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!