Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Címsorok összevonására van...

Címsorok összevonására van lehetőség Wordben?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a szakdolgozatom végén a mellékleteknél úgy kell a dokumentumomnak kinézni, hogy jobbra fent dölt betűvel "1.sz. melléklet" alatta középen vastagon a melléklet címe. A probléma az, hogy a tartalomjegyzékben elvileg mind a két sornak meg kellene jelennie egymás mellett, de most a Word külön fejezetnek érzékeli és egymás alatt van a két sor a tartalomjegyzékben is. Van valami módszer arra, hogy összevonjam a két címsort, hogy a formátuma megmaradjon, de egy egységként kezelje a word?

2023. ápr. 21. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb tippem: állítsd be a címsort mind a két sornál igyanarra, miután nem sima enterrel, hamem sortöréssel választottad el őket (ha jól emlékszem shift+enter). Utána már tehetsz rá formázást, hogy az egyik dőlt legyen, stb
2023. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasábolhatsz is.
2023. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos nem sikerült ezekkel a módszerekkel sem, mivel a formázást ugyan engedte, de azt nem tudtam beállítani, hogy az egyik sor jobbra, a másik pedig középre legyen igazítva.

Végül csak az egyiket jelöltem ki címsornak, de a tartalomjegyzékbe manuálisan be tudtam írni a másik sort is, szóval csak megoldódott :)

2023. ápr. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!