Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Bing és a ChatGPT kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én kipróbáltam mind kettőt, 1 hétig mindegyiket egymás mellett használva. Lényegében mindegyik jónak számít, de vannak kérdések amikre nem szoktam választ kapni, olyan mint ha terelni szeretné, egyes témaköröket.

Kérlek, hogy írjátok le a pozitív és negatív tapasztalataitokat.


Köszönöm.



2023. ápr. 30. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Bing keresésre optimalizált, azaz ha kimondottan keresési vagy információ gyűjtésre nagyon jó. De jellemzően (bizonyos kérdésekre) inkább elém tolja a linket, hogy olvassd el, semmint összefoglalná egy bekezdésbe.


ChatGPT tudása limitált, azaz 2021 szeptember utáni dolgok nincsenek betáplálva. Válaszait bővebben kifejti, ezét vmilyen (email, magyarázat, ...) szöveg generálására alkalmasabb.


Mind kettő képes érvelni a baromság mellett, ezért minden válaszát azért fentartással kell kezelni.

2023. máj. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-gel és -vel?
2023. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit teszteltél egy hétig, mert nekem már negyed óra beszélgetésből is lejött, hogy a Bing egy kalap sz.r, a ChatGPT meg sokszor hülyeségeket hord össze. Az egyetlen ami elmondható róluk, hogy képesek a nyelvtani szabályoknak megfelelő értelmes mondatokat alkotni.
2023. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ami, ha belegondolsz, fantasztikus teljesítmény, itt se megy mindenkinek. :)
2023. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!