Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Picassa gondok! Valaki ért hozzá?

Picassa gondok! Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Néha önállósul a Picassa program, és a nemrég felmásolt képeket magától megszerkeszti. Nem minden esetben találó a módosítás, így ha sorra visszavonom az átalakításokat végül az eredeti kép helyett egy teljesen másikat ad ki. A legszörnyűbb, hogy az albumban (mondjuk My Pictures) is megváltoztatja azt az eredeti képet... Nyoma sincs az eredetileg felmásoltnak, helyette kapok mégegyet mondjuk egy régi kirándulásunkról. Hogy lehet visszaszerezni az eredeti fotót? Sajnos a fényképezőgépen már nincs meg :(
2010. okt. 10. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogod és letörlöd a picassa hányingert. Egyáltalán minek neked az a program most mond meg őszintén? Képekhez maximálisan elég a windows alap cucca ha meg szerkeszteni akarod a picassa sz@rt se ér arra ott a photoshop komolyan nem értem az ilyen embereket hogy lehet ilyen sz@rokat használni.
2010. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű és ingyenes képszerkesztő kell, akkor ajánlom a Photoscape-et, a helyedben lecserélném a Picasát.
2010. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit jelent, hogy "megszerkeszi"?
2010. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Honnan idézted, ha megkérdezhetem? Mert én ilyen szót nem használtam :)
2010. okt. 12. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő a picasát szereti, ami igaz rám is, nekem nagyon-nagyon bejön.

Próbáld frissíteni, vagy új verziót felrakni,úgy, hogy a régit teljesen eltávolítod.

Tudomásom szerint a 3.6 a legfrissebb.

2010. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, kimaradt egy t, de gondolom nem ez a lényeg. Szóval mit csinál a képeiddel? :D
2010. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, azt hittem kötekedő szándékkal írtad a kommented.

A 'megszerkesztette' szót úgy értettem, hogy különböző effekteket alkalmazott a képeken, kivágott belőle, vagy épp a piros szemeket varázsolta barnává. És mindezt teljesen magától :) Nos, nem minden esetben lett megfelelő a végeredmény, mert mondjuk kivágta a főszereplőt, vagy hasonlók.

Csak néha fordul ez elő, de olyankor mindig a legsikeresebb képeket szúrja el :(

2010. okt. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!