Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blender fizetős lett ?...

A Blender fizetős lett ? Eddig ingyen volt, de a legújabbért fizetni kell? Honnan tudom letölteni a régebbieket ingyenesen?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lett fizetős, itt van: [link]
2023. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan jött az, hogy fizetős? Én teljesen ingyen töltöttem le.. Még Steam-en is fent van.
2023. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap le akartam tölteni és kiírták, hogy ezüst x font 1 hónapra, arany x font egy hónapra stb. De köszönöm a linket, élek vele ! Nagyon köszike !
2023. jún. 8. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos jó helyen kerested?

Meg tudnád mutatni?

2023. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy nem. Egy hónapja telepítettem a gépemet, és nem kért semmi pénzt. De oké, nálam Linux van, megnéztem most a letöltő oldalon, és simán letöltöttem ingyen a Windows verziót is.

Az valami Blenderhez kapcsolódó külsős oldal lehetett, amit találtál, már csak azért is, mert nincs semmiféle ezüst, meg arany konstrukció.

2023. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a donate oldalt találtad meg: [link]
2023. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!