Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom beaktiválni...

Miért nem tudom beaktiválni az Office-t?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Előző offciom nCore-ról töltöttem le. Beaktiváltam a mappájában található activator segítségével, és ezt használtam már egy jó ideje (kb. 2 éve).


Aztán ma beadta az unalmast, kiírta, hogy nincsen beaktiválva, így nem tudtam dokumentumot szerkeszteni, módosítani.


Az activátora nem volt meg, másikkal nem tudtam beaktiválni, letöröltem. Három másikat töltöttem le, abból egyet egyáltalán nem tudtam felinstallálni, a másik kettőt igen, viszont beaktiválni nem.


Amit megtettem:

- törlés

- összes mappa kitörlése a C meghajtóról

- újraindítás

- kiadattam a virtuális meghajtókat, amiket az ISO fájl csatlakozásakor létrehozott


Olyan office volt az egyik, amit parancssor segítségével kellett volna aktiválni ha esetleg magától nem aktiválódik, de az is hibára futott ki.


Közben ráadásul elbénáztam valamit, és a windows aktiválást is sikerült "kitörölnöm", hogy hogyan, azt nem tudom.


A hibaüzenet elvileg arról szól, hogy másik aktivátor van a gépen, ezt viszont nem értem, mivel aktiválóprogram nyomait sem a mappák között, sem a programok között nem találom.


Kmspicot nem merek letölteni netről, mert nem tudom megítélni, hogy melyik a megbízható.


Ha esetleg valaki tudna segíteni, hogy mitévő legyek, azt nagyon megköszönném.



2023. szept. 26. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
2023. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék Libre office-t hasznalni.
2023. szept. 27. 00:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert ezek a kalóz dolgok már csak ilyenek.

Esetleg megpróbálhatod magát az Office-t újratelepíteni (nem teljesen tiszta, hogy miket csináltál, mert mondjuk "összes mappa kitörlése a C meghajtóról" egy működésképtelen rendszert eredményezne...), vagy ... megpróbálhatod a teljes gépet újratelepíteni.

A jövőre nézve pedig csak azt tudom mondani, hogy tényleg ha lehet, maradj a tiszta dolgoknál!

Az ilyen mókolt, kalóz, aktivátoros dolgok a legkevésbé sem megbízhatóak, főleg, mióta a Microsoft agyba-főbe frissítget mindent. Jön egy újabb frissítés, aztán máris "megszűnik működni" az addig jól működő aktivátor.

Jah, és igen... sokuk eléggé tele van pakolva kártevőkkel.

Szóval... én azt mondom, hogy ha Windowst akarsz használni, akkor párezer forintért lehet már kapni az EU-ban legális "újrahasznosított" kulcsokat.

Ha ragaszkodsz a MS Office-hoz, akkor talán érdemes elgondolkodni az Office 365 (illetve már Microsoft 365-nek hívják) előfizetéséről. Egy hónapra lebontva nem egy horror összeg. Vagy ha netán tanuló vagy, akkor a jogviszonyod idejére ingyen jár neked az O365.

Egyébként meg van egy halom másik Office, ami simán tudja helyettesíteni a MS cuccait, sőt, némelyikük talán még jobb is annál. #1 már említette a LibreOffice-t. Ezen kívül létezik még WPS Office, OnlyOffice, Softmaker FreeOffice, meg még pár kevéssé ismert, és/vagy Windowsra nem elérhető. Meg fél tucat online Office. Én személy szerint a LibreOffice-t használom már évek óta (a 2010-es volt az utolsó MS Office, amit aktívan használtam), és senki nem tudna rávenni, hogy visszatérjek az MS Office-hoz.

De ha szükséges, hogy a kinézete is nagyon hasonlítson rá, akkor meg ott van az OnlyOffice, vagy a WPS. És nem kell kétes eredetű aktivátorokkal bajlódni.

2023. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ebayon egy-két ezresért veszel office kulcsot szürkén.
2023. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Termeszetesen az osszes Office mappat töröltem le, mast nem.

Igen, tanulo vagyok, de nem tudom a fiokot letrehozni, mert a mostani egyetemi e-mail cimemmel nem tudok regisztralni

2023. szept. 27. 07:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyetemi rendszergazda nem tud segíteni?

Igaz, án középiskolában vagyok rendszergazda, de nálunk úgy megy, hogy az iskola van beregisztrálva a Microsoftnál, és én tudok az igénylő diákoknak és kollégáknak licencet adni.

2023. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Lopásban nem tudunk segíteni. Van több ingyenes alternatíva ami ugyanolyan jó.
2023. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért muszáj az MSOffice? Nagyon ritka az olyan helyzet, amikor egy LibreOffice nem elég.

2. 3-4 ezer forintért tudsz venni Office licenc kódokat Hardveraprón, amikkel be tudod aktiválni, nem kell itt kalózkodni

3. Végső soron elő is fizethetsz hivatalos úton is, az is 1000 forint körül jön ki, ha éves előfizut választasz.

2023. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hardverapros illetve az ebayes kulcsvasarlasi tanacsot koszonom!
2023. szept. 27. 10:51
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, a libre office matematikat, fizikat tanulonak nem eleg, a kepletek vegett. Legalabbis az Msoffice-ba tudok olyan kepleteket berakni ami nekem kell.

7-es: köszönöm valaszod, erzelmeim Pecs kornyeken elhagytam, igy a szoftverlopasbol egyelőre nem tudok lelkiismereti problémát csinalni.

A valos segítsegeket köszönöm!

2023. szept. 27. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!