Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom beaktiválni...

Miért nem tudom beaktiválni az Office-t?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Előző offciom nCore-ról töltöttem le. Beaktiváltam a mappájában található activator segítségével, és ezt használtam már egy jó ideje (kb. 2 éve).


Aztán ma beadta az unalmast, kiírta, hogy nincsen beaktiválva, így nem tudtam dokumentumot szerkeszteni, módosítani.


Az activátora nem volt meg, másikkal nem tudtam beaktiválni, letöröltem. Három másikat töltöttem le, abból egyet egyáltalán nem tudtam felinstallálni, a másik kettőt igen, viszont beaktiválni nem.


Amit megtettem:

- törlés

- összes mappa kitörlése a C meghajtóról

- újraindítás

- kiadattam a virtuális meghajtókat, amiket az ISO fájl csatlakozásakor létrehozott


Olyan office volt az egyik, amit parancssor segítségével kellett volna aktiválni ha esetleg magától nem aktiválódik, de az is hibára futott ki.


Közben ráadásul elbénáztam valamit, és a windows aktiválást is sikerült "kitörölnöm", hogy hogyan, azt nem tudom.


A hibaüzenet elvileg arról szól, hogy másik aktivátor van a gépen, ezt viszont nem értem, mivel aktiválóprogram nyomait sem a mappák között, sem a programok között nem találom.


Kmspicot nem merek letölteni netről, mert nem tudom megítélni, hogy melyik a megbízható.


Ha esetleg valaki tudna segíteni, hogy mitévő legyek, azt nagyon megköszönném.



2023. szept. 26. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"2. 3-4 ezer forintért tudsz venni Office licenc kódokat Hardveraprón, amikkel be tudod aktiválni, nem kell itt kalózkodni."


Ez sem lesz legális megoldás, azaz ez is kalóz, de legalább nem fog b.sztatni az aktiválás miatt az Office.


Én szerintem a legjobb megoldások:


1. LibreOffice, OpenOffice


2. Microsoft 365, havi 2000Ft, és megkapod az összes Office appot, plusz 1TB OneDrive tárhelyet (szerintem ez a legjobb deal, havi 2000 Ft-ot többet költ el minden ember hülyeségre és még van hozzá felhőtárhelyed is).


3. Regisztrálsz egy Microsoft fiókot és ingyen használhatod, legálisan az Office appokat böngészőből. Kvázi ugyanazt tudja, mint az asztali.

Ezt azért próbáld ki, mielőtt egy tolvajnak kiadsz 3000-4000Ft-ot hardveraprón egy "szürkekulcsért".

2023. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

Deaktiválni kell a régi kulcsot. Nem elég ha csak leszeded a KMS programot.

Sőt, ha nem csinálod meg a deaktiválást, a régi KMS kulcs egy idő után tönkre vágja - az esetleges legális - új kulcsot is.


Angol nyelven:

[link]

2023. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon koszonom 12-es!
2023. szept. 27. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!