Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bootolható telepítő dvd lemez...

Bootolható telepítő dvd lemez írásához melyik ISO írás lehetőséget kell választani? Kép:

Figyelt kérdés

[link]

Ezeken a lehetőségeken gondolkodom: ISO képfájl írása, ISO képfájl készítés, Rendszerindító ISO kép készítés. Mi a különbség köztük? Melyik való telepítőíráshoz és a többi mire való?



2023. okt. 9. 16:52
A kérdező szavazást indított:
ISO képfájl írása
ISO képfájl készítés
Rendszeríndító ISO kép készítés
egyéb
6 szavazat
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha már készen letöltötted valahonnan az ISO képfájlt, akkor egyértelműen a "ISO képfájl írása" kell.


Az ISO képfájl készítés, mikor te akarsz iso -t csinálni általad válogatott fájlokkal.


Az Rendszeríndító ISO kép készítés meg ugyan az, csak ott lehetőséged van egyedi boot szektort készíteni.

2023. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ehhez nem kell semmilyen program. Win filekezelő simán kiírja.

[link]

[link]

2023. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
57%

#2: Egyetlen dolog miatt gyűlölöm a Windows beépített iso íróját: Nem lehet írási sebességet állítani.

Így viszont az elérhető legnagyobb írási sebességgel küldi meg a lemezt, az pedig nagyon nem tesz jót az írási minőségnek. Főleg a mai olcsó írónál.

2023. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gentoojedi ***** válasza:
53%

"Főleg a mai olcsó írónál."


Blu-ray írót kell venni. Akkor is ha csak cd meg dvdt írsz. Sokkal jobban megírják a lemezt, meg normális írási sebességeket is támogatnak. Persze nem mindegyik. LG meg Samsungot nem ajánlom, de már az Asust sem.

2023. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Elhiszem, de szerintem azzal nem sokan foglalkoznak. Max akik filmmániások, gyűjtők. Egy normális Blu Ray író is 40 ezernél kezdődik, az is megválassza. Különben is ma már olyan otthoni internetek vannak, hogy percek alatt le lehet vele húzni egy 30-40 gigás 4k filmet, szóval nem sokan archiválnak. Sőt már DVD írót is alig látok gépekbe, az enyémbe még van, de már egy fél éve nem is használtam. Legutóbb unokatesóm régi autó rádiójába írtam vele néhány audio CD -t.
2023. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gentoojedi ***** válasza:
Nekem sincs a gépemben. Van eltéve két plextor plexwrite premium cd író (egy egyes és egy kettes), két pioneer blu-ray író, meg eltéve egy köteg pio dvd író. Amit sajnáltam kidobni. De mivel digitalizálással is foglalkozom, megkeresnek ilyen kérésekkel, hogy orsós szalagról vagy vinylről cd-re, VHS-ről dvdre stb. Magamnak én sem írok már, ha elvétve mégis, szigorúan audio cdt, de amit tehettem beszereztem már eredetiben.
2023. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!