Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11, vagy 10?

Windows 11, vagy 10?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok, a Windows 11-re megéri lefrissíteni a laptopra? Gyorsabb, vagy lassabb? Nektek milyen tapasztalatotok volt a 11-el?

dec. 10. 12:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10-es, nem tudom, nekem szántad-e ezt, nem én pontoztam le a válaszod.

Egyébként a laptopomat 2 éve kaptam, nem vagyok nagy techzseni :D, szóval azt nem tudom, hogy milyen idős-e, de egyébként azóta letelepítettem azóta a 11-et, és eddig minden jól működik.

dec. 10. 21:17
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rád gondoltam, de a kérdésed nem is az volt hogy működik-e :)


Leegyszerűsítve: bizonyos hardverkonfigurációk esetén a Windows 11 ki tudja használni annak az előnyeit és emiatt van hardver amin egyszerűen gyorsabb/hatékonyabban dolgozik/nagyobb teljesítmény érhető el.


Ez leginkább a hardvertől - sőt jelenleg talán csak a processzortól - függ és nem szubjektív élményektől. X hardveren nagyobb teljesítményt érsz majd el Win11-egyel, mint Win10-zel, Y hardveren meg nem.


Én nem váltottam Windows11-re, mert az én AM4-es rendszeremen semmilyen változást nem hozna, feleslegesen nem gyalulom le a rendszert :)

dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!