Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha facebookon valakit kitörlök...

Ha facebookon valakit kitörlök az ismerőseim közül akkor ő kap arról értesítést?

Figyelt kérdés

dec. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kap semmi értesítést.

Ha ő viszont kíváncsi és rádkeres valamikor, akkor meglepődve fogja tapasztalni: törölted ismerősök közül (megjelenik hogy ismerősnek jelölhet)...

dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszertől nem, de van olyan böngésző-kiegészítő (FB purity) ami figyeli az ismerős változásokat és értesít róla. Ha ilyet használ az ismerősöd, tudni fog róla. A többiek egyszer majd észreveszik.
dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszii
dec. 29. 14:19
 4/7 anonim válasza:

Engem az exem szakítás után kitörölt. A fb kb aznap vagy másnap top1-nek bedobta, hogy ismerősnek ajánlás.

Szerintem, ha sokat beszéltél vele, hamar észreveszi, ahogy én is, ettől független teljesen mindegy, ha ki akarsz törölni bárkit, töröld, nem tartozol magyarázattal, magadnak felelj meg ne másoknak.

jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 2. 12:58
 6/7 xp ali ***** válasza:
Kivéve ha F.B.P (F.B Purity) -t használ. Az a reklámok blokkolása mellett arról is szól, ha lead valaki.
márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Inkább tedd át a restrycted csoportba és kövesd ki. Kb szigorúbb, mintha ismeretlen lenne és ha rádkeres azt látja, hogy barátok vagytok.
márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!