Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha lemondom a google fotók...

Ha lemondom a google fotók tárhely előfizetésem, mi történik azokkal a képekkel amik fel lettek töltve a felhőbe?

Figyelt kérdés
Olvastam a google hivatalos oldalán, de nem igazán értem. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy, ha veszek pl. Basic csomagot és ugye akkor kapok 100gb tárhelyet. Teszem fel megtelik belőle 50gb. Mi történik, ha valamikor lemondom? Akkor a 15gb felett lévő fájlok törlődnek? Többé nem is fogom látni azokat?

febr. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, nem fogják jótékonyságból őrizni a fotóidat.

Nem olvastam, de a felhasználási feltételek biztos részletezi lemondás/nem fizetés esetén mikor/hogy korlátozzák és szüntetik meg a hozzáférést a tartalmaidhoz.

febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
febr. 5. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha lemondod a tárhelycsomagodat, vagy lejár

Ha lemondod a tárhelycsomagodat, elveszíted a fiókodhoz tartozó összes további tárhelyet. Előfordulhat, hogy a számlázási ciklus végén túlléped a kvótát.


Ha két éven keresztül túlléped a tárhelykvótádat, akkor törölhetjük a tárhelykvótádba beleszámító összes tartalmat.



Ez van a honlapon. Ez pontosan mit takar? Nem értem mi az hogy túllépni a tárhely kvótát. Két éven keresztül is akár és csak két év után törölnek. Vagy hogy is van.

febr. 5. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Törlik. Ezért nem biztonságos.
febr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kvóta = adott csomagodnak megfelelő tárhelyméret.


Túllépni a kvótát = több adatot tárolsz, mint a csomagodnak megfelelő tárhelyméret.


Mivel lemondáskor nem azonnal szűnik meg a csomagod, hanem csak a következő számlázási ciklusban, így előfordulhat, hogy a megszűnéskor sokkal több adatod van, mint az alap 15 GB. Magyarul túlléped a kvótát.


Ha 2 éven keresztül túlléped, akkor törlik a képeidet.

febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!