Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig használható a nem...

Meddig használható a nem eredeti Windows 7?

Figyelt kérdés
Windows 7 ultimate van a laptopomon de nem eredeti és kiírja időközönként hogy nem eredeti Windows fut. De rendesen tudom használni csak ezt kiírja mindig. Egy idő után már nem fogom tudni használni? Vagy ez nem baj?
2010. okt. 24. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz a warezhez vedd meg eredetibe.
2010. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már vagy egy éve használom, és nem eredeti :P
2010. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem tört van, de eredetinek érzékeli. Azt ajánlom ted fel újra NET nélkül, azaz nem csatlakozol az internetre, de elötte tölsd le 1 Loadert pl. O.D.I.N. nevezetű programot, és újra telepítés után telepítsed, majd indísd újra. Ezentúl eredeti szimulált oprendszert kapsz, amire letölthetőek a frissítések is. Én Aug. 1 óta ezt használom, és semmi baja nincs eddig.


- Letöltöd a Loadert

- Elmented biztonságos helyre (pl. Pendriver-ra)

- Kihúzod a UTP (LAN) kábelt, vagy kikapcsolod a Wifit

- Újra teszed a Win7-tet

- Instalálod a Loadert ( Csak elindítod rendszergazda módban, és rákattintasz az Instalra)

- Reboot (Újraindítás)

- Visszakötheted a netet.

2010. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A suliban meg eredeti van, de kalóznak érzékeli :D De simán elfut, csak ezt kiírja az asztalon.
2010. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: már próbáltam ezt a loadert de nekem nem működik. Úgy csinálom ahogy le van írva, de eleve nekem nem jön kis ablak hogy újraindítsa a gépet, hanem nekem kell újraindítanom. Felmegyek a Microsoft oldalra, ellenőrzöm és nem eredeti. :(
2010. okt. 25. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:

"" A suliban meg eredeti van, de kalóznak érzékeli :D De simán elfut, csak ezt kiírja az asztalon. ""


honnan tudod hogy eredeti a sulis verziótok? megmutatták neked a számlát hogy vették?? a sulis rendszer gazdik is sumákolnak ilyenekkel. felveszik a zsét a gazdasági igazgatótól hogy megvegyék a oprendszert aztán felteszik a tört verziókat. soxor még az igazgató gazdasági vezető is tud róla hiszen közösen osztoznak a zsén. szóval ne legyél benne annyira biztos hogy az eredeti....

persze lehet is akár....

2010. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is felmatricázott, hivatalos dealertől szerzett géppark van (tehát gyengébbek kedvéért: biztosan teljesen 100%-ig eredeti minden), persze az eredetiségvizsgán mégis megbukik.
2010. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na... Microsoft emberei már keresnek is vissza az IP alapján XD Amúgy meg ha nem értesz a tört verziókhoz akkor olvasgass a neten, mielőtt kérdezel, mert visznek a dutyiba, ha balf*sz vagy XD
2010. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 t601s ***** válasza:

Na mert a Microsoft emberei pont rá vadásznak mi??

Én 93 óta foglalkozom windows-al és sose volt még eredeti op-rendszerem.Állandoan feltörtem mindegyiket, mégis itt vok! Ez igy van a Win7 oprendszeremmel is !!

Törd fel !! Ha kell a loader,szólj és odaadom a magyar használati utasitással együtt !!

2010. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!